Spośród wielu rewelacyjnych nowości kosmetycznych, drogą głosowania zostało wyłonione 7 pierwszych miejsc w kategoriach makijaż, ciało, twarz, włosy, zapachy, kosmetyk z apteki i domowe SPA. To był zaledwie początek zabawy, ponieważ następnie jury konkursu wybrało aż 216 osób, które mogą cieszyć się nagrodami za najbardziej trafne i ciekawe opinie udzielone w odpowiedziach konkursowych.

Inspirujące spotkanie

Pod koniec czerwca redakcja magazynu Dobre Rady zaprosiła do siedziby wydawnictwa Burda Media Polska nagrodzone laureatki konkursu, które głosowały na jeden z wygranych kosmetyków. Uczestniczki plebiscytu miały okazję poznać pracę redakcji „od kuchni”. Redaktor naczelna Agnieszka Wierzbicka przedstawiła tajniki powstawania pisma i zachęcała do podzielenia się opinią na temat ulubionych produktów. Szefowa działu urody – Kamila Leszczyńska, opowiadała o konkursie, kosmetykach i opiniach na ich temat.

Laureatki przed kamerami

Zdecydowanie najciekawszym punktem spotkania, okazały się być nagrania w studio fotograficznym, podczas których zaproszone laureatki mogły wypowiedzieć się na temat swoich ulubionych kosmetyków, wśród profesjonalnej oprawy i kamer. Początkowy mały stres okazał się być zupełnie niepotrzebny, bo każda z występujących czytelniczek, wyglądała jak profesjonalistka! Filmy video z nagrań, pokażemy już niebawem m.in. na Facebooku Dobrych Rad.   

Miła atmosfera i jeszcze milsze słowa

Po wydarzeniu redakcja dostała wiele miłych komentarzy, m.in. takich:

Bardzo, bardzo dziękujemy za spotkanie. Jesteśmy wdzięczne za miłe przyjęcie, gościnność
i możliwość rozmów z Wami.

Dziękujemy za poczęstunek, za przygotowane dla nas upominki i pozostałe atrakcje.
Pamięć o tym spotkaniu pozostanie w nas na długo.

Julia i Anna, Gostynin

Szanowna Pani Redaktor, piszę do Pani ponieważ chciałam raz jeszcze podziękować za wszystko co nas (tu mówię za siebie i moją przyjaciółkę) w Redakcji Dobrych Rad spotkało. Pani profesjonalizm, wyrozumiałość i gościnność, życzliwość Pań z Redakcji zamieniły poniedziałek w niezwykłą przygodę.

Ewa, Gliwice

My również dziękujemy wspaniałym gościom, mamy nadzieję, że będziemy miały okazję do ponownego spotkania i gorąco zachęcamy wszystkie osoby, do wzięcia udziału w następnej edycji Hitu Kosmetycznego. Warto!