Wprowadzone zmiany to odpowiedź wydawcy – Burda International Poland na rekomendacje wynikające z badań czytelniczek.

Zwiększona część poradnikowa

W nowych Dobrych Radach zwiększono część poradnikową, w której czytelniczki znajdą jeszcze więcej rad ułatwiających codzienne życie – sprawdzonych przez redakcję, testowanych przez czytelniczki.

Nowe rubryki. Debiut Katarzyny Dowbor

Pojawią się też nowe rubryki, takie jak: Między nami kobietami, w której debiutująca w magazynie Katarzyna Dowbor odpowiada na listy czytelniczek, „nowe technologie”, gdzie radzimy jak poruszać się w wirtualnym świecie oraz „poradnik zakupowiczki”, zawierający wskazówki jak wybrać najzdrowsze produkty w sklepie.  

Dojrzałość w centrum uwagi

W magazynie pojawi się też więcej inspiracji i motywacyjnych historii z życia dojrzałych kobiet (wywiady, reportaże, wspomnienia). „W nowych Dobrych Radach pokazujemy korzyści z bycia kobietą dojrzałą. Przekonujemy, że najlepszy czas w ich życiu zaczyna się właśnie teraz, a nasz magazyn jest doskonałym towarzyszem na tej drodze” – mówi Agnieszka Wierzbicka – redaktor naczelna.

Kwietniowe wydanie to także elegancka moda na Wielkanoc oraz tradycyjne przepisy na świąteczne posiłki w nowoczesnej odsłonie.

Cena magazynu nie uległa zmianie i wynosi 2,30 zł, nakład 340 tys.