Dr Irena Eris INCENTIVE - seria kosmetyków najnowszej generacji oparta na innowacyjnym HexaPeptydzieC™, który przywraca sprawną komunikację pomiędzy komórkami skóry. 

Tajemnica skuteczności kosmetyków tkwi w wykorzystaniu HexaPeptyduC™, który  poprawia komunikację pomiędzy komórkami naskórka, a komórkami skóry właściwej. Dzięki temu zyskują one impuls do regeneracji i naprawy nagromadzonych z wiekiem uszkodzeń. Kosmetyki INCENTIVE skutecznie redukują oznaki starzenia, jednocześnie regenerują, nawilżają
i zabezpieczają skórę przed wpływem niekorzystnych czynników zewnętrznych.

INCENTIVE
Napinający krem przeciwzmarszczkowy SPF 20 na dzień 

Formuła kremu oparta jest na HexaPeptideC™, skutecznie poprawiającym zdolności regeneracyjne i komunikację miedzy komórkami skóry. Już po trzech tygodniach stosowania, skóra staje się gładsza (o 33%*), a zmarszczki mniej widoczne i wyraźnie spłycone (o 27%*). BioComplex chroni i regeneruje włókna kolagenu i elastyny oraz doskonale wspomaga skórę w walce z wolnymi rodnikami. Filtry UVA i UVB zabezpieczają skórę przed promieniowaniem UV. Lipidy masła kakaowego wygładzają skórę, nadając jej zdrowy i promienny wygląd. Wosk z oliwek  rewelacyjnie odżywia (o 66%*) i nawilża skórę (o 18%*). Krem posiada aksamitną konsystencję i łatwo się wchłania.

Krem na dzień 50 ml: 85 zł

INCENTIVE
Uelastyczniający krem poprawiający gęstość skóry na noc

Formuła kremu oparta na kompleksie HexaComplex40+™ wyraźnie wpływa na zdolności naprawcze skóry, sprzyja jej regeneracji, redukuje zaczerwienienia, wysuszenie i łuszczenie się. Krem posiada silne działanie przeciwzmarszczkowe. Już po 3 tygodniach stosowania zmarszczki ulegają spłyceniu (o 27%*), a skóra staje się gładsza (o 9%*)  i bardziej elastyczna. Zawarte w recepturze wyciągi roślinne wspomagają skórę w walce z wolnymi rodnikami, redukują skutki negatywnego wpływu promieniowania UV i działają przeciwzapalnie. Lipidy masła kakaowego oraz wosk z oliwek doskonale wpływają na nawilżenie i odżywienie skóry (66%* już po 3 tygodniach). Krem posiada  delikatny zapach i jedwabistą konsystencję.

Krem na noc 50 ml: 89 zł

INCENTIVE
Silnie wygładzający krem przeciwzmarszczkowy  pod oczy i na powieki SPF 20 na dzień

Krem-balsam redukujący objawy starzenia, regenerujący i chroniący delikatną skórę okolic oczu. Już po pierwszych aplikacjach wyrównuje koloryt skóry, zmniejsza przebarwienia oraz rozświetla skórę. RegComplex40+™ zmniejsza cienie i obrzęki pod oczami. HexaPeptideC™ poprawia elastyczność i zdolności naprawcze skóry oraz działa przeciwzmarszczkowo. Już po trzech tygodniach aplikacji skóra w okolicach oczu jest gładsza (o 35%*), odświeżona, maksymalnie nawilżona (o 23%*) i  miękka w dotyku. Polecany do pielęgnacji skory wokół oczu na dzień i na noc. Stanowi doskonałą bazę pod makijaż.

Zobacz także:

Krem pod oczy 15 ml: 72 zł

INCENTIVE
Liftingujący krem na twarz i podbródek

Krem skutecznie ujędrnia, napina skórę twarzy i podbródka. Jego formuła oparta jest na HexaPeptideC™, skutecznie poprawiającym zdolności regeneracyjne i komunikację miedzy komórkami skóry. HexaPeptideC™ stymuluje produkcję kolagenu typu I i III,  odpowiedzialnych za ujędrnienie i uelastycznienie skóry. Już po tygodniowej aplikacji kremu zmarszczki zredukowane są nawet o 25%*, skóra jest wygładzona (o 65%*), głęboko i długotrwale odżywiona (o 65%*). Polecany do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry po 40 roku życia jako krem na noc lub podkład pod krem na dzień.

Krem na twarz i podbródek liftingujący 30 ml: 95 zł

Pomiary parametrów skóry wykonane w Pracowni in vivo Centrum Naukowo-Badawczego Dr Irena Eris

1.A Skóra przed zastosowaniem HeksaPeptyduC™

1.B Skóra po zastosowaniu HexaPeptideC™,

2.A Skóra przed zastosowaniem HexaPeptideC™,

2.B Skóra po zastosowaniu HexaPeptideC™,