Mimo że jeszcze kilka tygodni temu Krystyna Janda zapewniała, że nie planuje streamingu swoich spektakli w sieci, postanowiła zrobić świąteczną niespodziankę wszystkim wielbicielom teatru. Na oficjalnym profilu na Instagramie opublikowała nagranie, w którym informuje o niepowtarzalnym wydarzeniu.

"Danuta W" za darmo online 

13 kwietnia, w świąteczny poniedziałek, na facebooku Teatru Polonia oraz na Vimeo, zostanie udostępniony monodram Krystyny Jandy, "Danuta W.". Spektakl w reżyserii Janusza Zaorskiego powstał na podstawie bestsellerowych wspomnień Danuty Wałęsy " Marzenia i tajemnice". Zostanie on pokazany w sieci tylko jednego dnia, w wyznaczonym przedziale czasowym: od godz. 18.00 do 23.59. Link do "Danuty W." zostanie udostępniony na oficjalnym fanpage’u Teatru Polonia. 
Spektakl będzie można zobaczyć w sieci za darmo, ale ci, którzy będą chcieli, mogą wesprzeć teatr dowolną sumą pieniędzy. Krystyna Janda od rozpoczęcia pandemii, a tym samym od czasu zamknięcia ośrodków kultury, informowała o dramatycznej sytuacji teatru.

Zobacz: Krystyna Janda prosi o pomoc dla teatru