W skład serii wchodzą 4 linie wiekowe:

LINIA 30+ . INTENSYWNA OCHRONA MŁODOŚCI SKÓRY WRAŻLIWEJ

Soraya BioRepair Przeciwzmarszczkowy krem na dzień 30+ Przeciwzmarszczkowy krem na dzień ze sproszkowana masą perłową przeznaczony dla kobiet, które chcą zachować młodą i idealnie gładką skórę, pielęgnując ją w zgodzie z naturą.
Soraya BioRepair Nawilżający krem na dzień 30+
Nawilżający krem na noc przeznaczony dla kobiet, które na długo chcą zachować młodą i idealnie gładką skórę, pielęgnując ją w zgodzie z naturą.
Soraya BioRepair Delikatny płyn micelarny do demakijażu skóry wrażliwej, skłonnej do alergii.
Wyjątkowa formuła preparatu zapewnia dokładne oczyszczenie twarzy z makijażu oraz wszelkich zanieczyszczeń.

LINIA 40+ . KOMPLEKSOWE UJĘDRNIENIE SKÓRY WRAŻLIWEJ

Soraya BioRepair Liftingujący krem na dzień 40+
Błyskawicznie liftinguje, ujędrnia i wygładza. Działa przeciwzmarszczkowo i remodelująco. Łagodzi podrażnienia oraz zmniejsza reakcje skóry na czynniki drażniące.
Soraya BioRepair Ujędrniający krem na noc 40+

Kompleksowo ujędrnia, redukuje zmarszczki i linie. Działa przeciwzmarszczkowo i remodelująco. Zwiększa zdolność skóry do regeneracji. Zmniejsza reaktywność i nadwrażliwość skóry. Normalizuje reakcje skóry na czynniki drażniące jak: woda, suche powietrze, słońce, wiatr.

LINIA 50+ . AKTYWNA REDUKCJA ZMARSZCZEK SKÓRY WRAŻLIWEJ

Soraya BioRepair Regenerujący krem na dzień 50+
Wyraźnie rewitalizuje i odmładza skórę. Błyskawicznie ujędrnia i wygładza, wypełniając zmarszczki od wewnątrz. Wspiera regenerację skóry podczas dnia oraz łagodzi reakcje skóry na czynniki drażniące.
Soraya BioRepair Naprawczy na noc 50+
Wspiera regenerację skóry podczas snu. Poprawia elastyczność i sprężystość skóry oraz wypełnia zmarszczki od wewnątrz. Zmniejsza reaktywność i nadwrażliwość skóry.
Soraya BioRepair Naprawcza maseczka dla kobiet o skórze dojrzałej 50+
Zapewnia natychmiastowe działanie regenerujące i naprawcze. Daje szybki efekt wygładzenia zmarszczek i nierówności skóry. Skuteczność potwierdzona badaniami.

LINIA 60+ . STYMULACJA ODBUDOWY SKÓRY WRAŻLIWEJ

Soraya BioRepair Naprawczy krem na dzień 60+
Zapewnia regenerację skóry podczas dnia oraz stymuluje proces odbudowy. Wyraźnie wygładza zmarszczki i bruzdy. Zmniejsza reaktywność i nadwrażliwość skóry, łagodzi reakcje na czynniki drażniące.
Soraya BioRepair Odżywczy krem na noc 60+
Odżywia i zapewnia regenerację skóry podczas snu stymulując proces odbudowy. Przywraca gładkość i jędrność oraz rewitalizuje i odmładza. Zmniejsza reaktywność i nadwrażliwość oraz łagodzi reakcje skóry na czynniki drażniące.