Netflix: nowości święta 2018

Filmy i seriale na Netflix Originals, czyli własne produkcje giganta będą z pewnością jedną z kilku świątecznych rozrywek w wielu polskich domach. Sama oferta Netflix grudzień jest już wystarczająco bogata, ale na platformie znajdziemy też dedykowane świętom filmy. Co zatem obejrzymy z rodziną na Netflix w wigilię, pierwszy i drugi dzień świąt?

Netflix: seriale na święta

Już na początku grudnia obejrzymy na Netflix m.in. serial o dwóch glinarzach "Berlińskie psy", tajemnicę starożytnego zakonu w Turcji w "Protector" czy "Powrót do eks" pełen emocjonalnych powrotów serial, w którym czwórka samotnych osób nawiązuje kontakt ze swoimi byłymi, by wskrzesić dawną miłość. Na Netflix w grudniu pojawi się też film "Kluseczka" z Jennifer Aniston, którego premiera skłoniła aktorkę do szczerej opowieści na temat własnej toksycznej relacji z matką. 

Netflix święta 2018: pełna lista nowości

Świąteczny Książę: Królewskie wesele    

Rok po tym, jak pomogła Richardowi zdobyć koronę, Amber wraca do Aldovii, by zaplanować ślub. Jej gust nie wpisuje się jednak w królewski protokół.

Zamiana z księżniczką               

Gdy mocno stąpająca po ziemi cukierniczka z Chicago i szykująca się do ślubu księżna odkrywają, że wyglądają tak samo, postanawiają świątecznie zamienić się miejscami.

Kronika Świąteczna    

Brat i siostra przypadkowo niszczą sanie Świętego Mikołaja. Teraz muszą rzucić wszystko i pomóc poszkodowanemu, który celne riposty rozdaje równie sprawnie jak prezenty.

Świąteczny kalendarz    

Utalentowana, ale sfrustrowana fotografka dostaje w prezencie świąteczny kalendarz, który zdaje się przepowiadać przyszłość. Czy z jego pomocą odnajdzie miłość?

A Very Murray Christmas        

Bill Murray wraz z całą plejadą gwiazd podczas wieczoru wypełnionego muzyką, żartami i pogaduchami przy kieliszku w prześmiewczej parodii świątecznych występów.

Dzieciaki straszaki i magiczna gwiazdka        

Spełniają się świąteczne życzenia Lobo, którego ulubiona kuzynka wpada z niespodziewaną wizytą, oraz Glorba, który chce być w wielu miejscach jednocześnie.

Pełniejsza Chata: Sezon 4                

Przygodom rodziny Tannerów nie ma końca. D.J. Tanner-Fuller współdzieli dom z siostrą Stephanie i przyjaciółką Kimmy, które pomagają jej w wychowywaniu trzech synów.

Nailed it! Holiday!

Oto „Nailed It!” w świątecznej wersji — z brakującymi składnikami, niemożliwymi do realizacji zadaniami i deserami, które nie wyglądają ani trochę apetycznie.

Chilling Adventures of Sabrina: A Midwinter's Tale  

Nastoletnia Sabrina, w której żyłach płynie krew wiedźm i ludzi, próbuje łączyć życie zwykłej śmiertelniczki z rodzinną tradycją: przynależnością do Kościoła Nocy.