„Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” - oficjalny plakat z filmu

Premiera długo wyczekiwanego filmu „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” już coraz bliżej, bo 25 stycznia 2019. Producenci co jakiś czas zdradzają nam coraz to nowe smaczki tej produkcji i teraz przyszła pora na oficjalny plakat z filmu, który jest utrzymany w klimacie retro i kusi gorącymi nazwiskami aktorów grających w tym filmie. Na ekranie zobaczymy bowiem Grażynę Błęcką - Kolską jako główną bohaterkę Kasię, Ewę Kasprzyk, znaną z pierwszej części jako panią Wolańską, ale pojawią się też nowe nazwiska: Nikodem Roznerski, Anna Mucha, Aleksandra Hamkało, Maciej Zakościelny, czy Katarzyna Skrzynecka.

W filmie "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3", główną bohaterkę Kasię, która mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą, odwiedza syn Marcin. Chłopak ma pomysł na swój biznes, jednak ma też zdolność do popadania w kłopoty. Tymczasem w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska stała się celebrytką i słynną sekstrenerka, która wydaje kontrowersyjną książkę. Niestety jej mąż i córka nie mogą znieść matki i żony, dlatego buntują się i uciekają z domu.

Kasprzyk, Zakościelny, Hamkało - czym nas zaskoczą w filmie?

Ewa Kasprzyk, która doskonale czuje się w roli Wolańskiej, w jednym z wywiadów szczerze wyznała:

Wielokrotnie już mówiłam, że wolę kojarzyć się z seksem niż z geriatrią, i moja bohaterka jest „jakby” tego samego zdania i „przyjęła to do aprobującej wiadomości”. Na pewno postać pani Wolańskiej granej przez Ewę Kasprzyk zapewni widzom wspaniałej rozrywki na ekranie.

W rolę Piotrusia - małego łobuziaka, syna Wolańskich, w najnowszym filmie „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” wcieli się Maciej Zakościelny. Na kogo wyrósł niesforny chłopiec? Piotruś ustatkował się i wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Ze zdjęć z planu filmowego widać, że Maciej Zakościelny świetnie czuje się w tej roli, a jego filmowe stylizacje zaskoczą widzów.

Siostrę Piotrusia, czyli młodszą córkę państwa Wolańskich zagrała Aleksandra Hamkało, która w pewnym momencie nie mogąc wytrzymać z matką celebrytką, ucieka razem z ojcem z domu. Co wyjdzie z tego pomysłu, dowiemy się z filmu. Jak na razie producenci zdradzili, że ojciec z córką postanawiają odwiedzić Piotrusia.

Mikołajkowa niespodzianka dla widzów 

Jeśli nie masz pomysłu na prezent, mamy dla was propozycję zakupu voucherów na seanse „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”. Vouchery można kupić od 6 grudnia w sieci kin Helios, a zrealizować przez 2 tygodnie po wejściu filmu do kin.

Kto z Was nie może doczekać się filmu „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”?