Nowy serial TVN "Pułapka": o czym będzie?

Tej jesieni przywita was naprawdę dobra produkcja kryminalna. Nowy serial TVN "Pułapka" to historia słynnej pisarki kryminalnej Olgi Sawickiej, którą zagra Agata Kulesza. Olga szukając inspiracji do swojej kolejnej książki trafi na intrygującą sprawę dotyczącą nastoletniej dziewczyny. Okazuje się, że Olga zostaje wciągnięta w niebezpieczną pułapkę – intrygę z przeszłości, która po latach powraca z podwójną siłą. Tym razem nie jest to jednak literacka fikcja, ale niezwykle groźna gra, w której stawką jest życie.

Serial "Pułapka" - co za obsada

W serialu TVN "Pułapka" oprócz Agaty Kuleszy, wspaniała obsada: Joanna Kulig, Leszek Lichota, Kinga Preis, Krzysztof Pieczyński, Mateusz Więcławek oraz debiutująca w dużej roli -  niezwykle utalentowana aktorka młodego pokolenia - Marianna Kowalewska.

Serial "Pułapka" powstał na podstawie scenariusza Karoliny Frankowskiej i Michała Godzica. Nowy serial TVN będzie składał się z sześciu odcinków, a reżyseruje go  Łukasz Palkowski, wielokrotnie nagrqadzany i wyróżniany w konkursach filmowych. Łukasz Palkowski ma na swoim koncie takie produkcje jak: „Bogowie”, „Belfer” czy „Najlepszy”, dlatego możemy liczyć na dużą dawkę emocji w serialu "Pułapka".

Serial "Pułapka" - mamy zwiastun

My już nie możecie doczekać się premiery serialu "Pułapka"!