Jak podaje tygodniowa prognoza astrologiczna, najbliższa pełnia Księżyca będzie miała miejsce już 24 lutego 2024 roku. Maksimum tego zjawiska nastąpi dokładnie o godzinie 13:30. Jest to jedyny taki moment w ciągu całego miesiąca, kiedy energia wszechświata silnie oddziałuje na to, co dzieje się na Ziemi. Pełnia w lutym przebiegnie pod znakiem zorganizowanej i skrupulatnej Panny. Wibracje tego znaku wpływają na rozwiązanie zaległych spraw. W dokonaniu właściwych wyborów oraz podbudowaniu wiary we własne możliwości pomoże ziemisty rytuał na pełnię Śnieżnego Księżyca. Zobacz, jak go przeprowadzić. 

Ziemisty rytuał na pełnię Śnieżnego Księżyca

Każda pełnia Księżyca ma swoją zwyczajową nazwę, która wywodzi się z ludowych wierzeń i tradycji. W przypadku drugiego miesiąca roku, ta faza lunarna określana jest mianem Śnieżnego Księżyca. Jest to związane z mroźną pogodą i występującymi w tym okresie opadami śniegu. Pełnia w lutym 2024 roku wpłynie przede wszystkim na strefę rozwoju osobistego oraz ambicji. Odpowiada za to zodiakalna Panna, która słynie z perfekcjonizmu i opanowania.

Zobacz także: 

Panna zaliczana jest do znaków zodiaku, którymi włada żywioł ziemi. Oznacza to, że skupia się na tym, co dzieje się tu i teraz. Ma praktyczne podejście do życia i stara się pielęgnować oraz rozwijać swoje talenty. Jej energia udzieli się również tobie. Aby jeszcze lepiej przyjąć te wibracje, wykonaj ziemisty rytuał na pełnię Śnieżnego Księżyca. Do jego przeprowadzenia będziesz potrzebować:

  • woreczka wypełnionego ziemią, 
  • białej świecy.  

 Zanim przystąpisz do wykonania rytuału, postaraj się uspokoić swoje myśli. Zapal kadzidła i oczyść przestrzeń za pomocą białej szałwii. Następnie zapal białą świecę i weź do ręki woreczek z ziemią. Skup się na tym, aby przywołać do siebie dobrą energię. Powtarzaj w myślach następujące słowa: Pokonam wszelkie przeciwności i stanę się silniejsza. Jestem gotowa na nowe wyzwania i mam siłę, aby stawić czoła wyzwaniom. Następnie zakreśl w powietrzu znak nieskończoności i zgaś świecę. Woreczek z ziemią połóż na parapecie, aby jego moc aktywowała się podczas pełni Księżyca. Może on służyć ci jako talizman przyciągający powodzenie. 

Zobacz także: 

Zobacz także:

Dla kogo sprawdzi się ziemisty rytuał na pełnię Śnieżnego Księżyca?

Ten prosty rytuał może wykonać każdy, kto chce wzmocnić swoją wewnętrzną siłę i zyskać motywację do działania. Energia zodiakalnej Panny przywołana za pomocą magicznego rytuału wypełni cię dobrymi odczuciami. W twoim sercu zapanuje spokój, a ty poczujesz, że jesteś gotowa, aby stawić czoło przeciwnościom.