Rafał Bryndal napisał wiersz dla zmarłej żony

Rafał Bryndal kilka dni temu pożegnał swoją ukochaną żonę. Dorota Bryndal zmarła 22 stycznia 2019 roku w wieku 55 lat. Dla znanego dziennikarza radiowego i satyryka to wielka strata. Rafał Bryndal napisał wzruszający wiersz dla zmarłej żony. Wiersz, który opublikował "Fakt", skradł serca internautów.

Rafał Bryndal zatytułował wiersz "Dla Dorotki" i brzmi on tak:

"Dla Dorotki

Wiatr bez skrzydeł

Dzień bez grzechu

Gra bez końca 

Żart bez śmiechu

Sen bez nieba

Ból bez wnętrza

Pies bez kota

Chrzest bez zdjęcia

Seks bez serca

Myśl bez wiary 

Strach bez boga 

dłoń bez pary

Gość bez krzesła

Chleb bez świtu 

Koń bez celu

czas bez zgrzytu

Szał bez szczęścia

Dom bez plamy

Świat bez echa

Zjazd bez granic

Krew bez walki

Staw bez rzęsów

My bez Ciebie 

brak w tym sensu"

Wiersz Rafała Bryndala po śmierci żony opisuje żal i wielki smutek, który przychodzi, kiedy stracimy kochającą osobę. Nas ten wiersz bardzo wzruszył i przypomniał o tym, jak ulotne jest nasze życie w obliczu śmierci.

Rafał Bryndal pożegnał żonę

Pogrzeb Doroty Bryndal odbył się 29 stycznia 2019 roku w kościele p.w. Św. Karola Boromeusza na Starych Powązkach w Warszawie. Dorotę Bryndal żegnał mąż i syn Tymoteusz.

Żona Rafała Bryndala, Dorota Bryndal była radcą prawnym i specjalizowała się w prawie własności intelektualnej i prawie pracy. Dorota Bryndal od 1999 roku była związana z kancelarią prawną GESSEL, a od 2004 roku została wspólniczką kancelarii.

Dorota Bryndal od dwudziestu lat była żoną Rafała Bryndala. Razem mieli syna Tymona, który urodził się w Kanadzie w 1992 roku.

O śmierci żony Rafała Bryndala poinformowała na Facebooku kancelaria prawna GESSEL, w której Dorota Bryndal pracowała. "Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że 22 stycznia 2019 roku odeszła Mecenas Dorota Bryndal, nasza wspaniała Koleżanka, doskonała prawniczka i dobry człowiek. Była radcą prawnym i szefową praktyk Prawa własności intelektualnej, Life Sciences & Health Care oraz Prawa pracy. Cechowała ją pracowitość, chęć pomocy, spokój i opanowanie, kultura osobista i niezwykła elegancja. Była świetną słuchaczką, z empatią podchodzącą do innych." - czytamy na profilu kancelarii

Na profilu Rafała Bryndala na Instagramie i Facebooku Internauci zamieszczają kondolencje i wyrazy współczucia po śmierci żony.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rafal Bryndal (@agentbryndal) Sty 29, 2019 o 12:44 PST