Psy gwiazd, jakie zwierzaki mają polskie celebrytki?

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Tego samego zdania jest wiele polskich celebrytek. Na ich profilach na Instagramie zobaczyć możemy słodkie zdjęcia z ich ukochanymi pupilami. Każdy z nich jest inny i każdy wyjątkowy. Dlatego postanowiłyśmy poświecić im więcej uwagi i opisać każdego psiaka. Jeśli zastanawiacie się nad zakupem lub adopocją pupila, to idealny przewodnik dla Was. Podpowiadamy, jakiej rasy są psy polskich gwiazd i czym każda z nich się charakteryzuje!

 

Kasia Tusk i Portos, czyli Springer Spaniel Angielski

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MakeLifeEasier (@makelifeeasier_pl) Gru 31, 2019 o 3:36 PST

 

To nie przypadek, że Portos zamieszkał z Kasią Tusk, jej mężem i malutką córeczką. Springer Spaniele Angielskie to idealne pieski dla rodzin z dziećmi. Przywiązują się do domowników i uwielbiają kontakt z człowiekiem. Psy tej rasy potrzebują również dużo ruchu, nie męczą się szybko, więc jeśli lubisz długie spacery sama czy z wózkiem, Springer Spaniel będzie dobrym towarzyszem. To pieski zdrowe, żyjące średnio 12 do 15 lat. Cena Springera Spaniela Angielskiego z hodowli wynosi około 2-3 tysiące złotych. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MakeLifeEasier (@makelifeeasier_pl) Wrz 30, 2020 o 10:29 PDT

Poznaj inne psy polskich gwiazd, zaglądając na kolejną stronę:

 

Jessica Mercedes i Chilli - Pudel Toy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jessica Mercedes Kirschner (@jemerced) Lip 13, 2020 o 7:26 PDT

 

Od kilku miesięcy nieodłączną towarzyszką Jessiki Mercedes jest jej pudelek Chilli. Pieski tej rasy ze względu na swoją wielkość i charakter mogą spędzać z właścicielem cały dzień na mieście schowane w stylowym koszyku czy torebce. Pudelek waży jedynie 4 do 7 kilogramów i mierzy około 30 centymetrów. Pudel Toy uwielbia stałe towarzystwo człowieka i przyjemne pieszczoty. To pies bardzo mądry dlatego łatwo nauczyć go różnych sztuczek i dobrej socjalizacji. Pudelki żyją około 15 lat. Cena Pudel Toya nie jest niska, jego zakup to koszt 4 do 6 tysięcy złotych. 

Zobacz także:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jessica Mercedes Kirschner (@jemerced) Lip 1, 2020 o 11:37 PDT

Poznaj inne psy polskich gwiazd, zaglądając na kolejną stronę:

 

Marta Dyks oraz Alfed czyli Gryfonik Brukselski

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marta Dyks (@martadyks) Lut 2, 2020 o 12:39 PST

Na Instagramie Marta Dysk często pokazuje swojego pieska Alfreda, z którym podróżuje po całym świecie. To dlatego, że Gryfoniki Brukselskie są świetnymi kompanami podczas codziennych przygód i potrzebują towarzystwa właścicieli prawie przez cały dzień. To pieski idealnie odnajdujące się w dużym mieście, są żywe i wesołe oraz szybko dostosowują się do nowych sytuacji. Gryfonik jest rasą cechującą się dobrą odpornością. Średnia życia pieska to 15 lat. Koszt zakupu Gryfonika Brukselskiego to 3 tysiące złotych. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marta Dyks (@martadyks) Lut 28, 2019 o 9:36 PST

Poznaj inne psy polskich gwiazd, zaglądając na kolejną stronę:

 

Małgorzata Rozenek - Majdan i gang Majdanów, czyli Lilly i Sisi - Buldożki Francuskie oraz George Buldog Angielski

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) Lip 1, 2020 o 6:57 PDT

 

Pieski Małgosi Rozenek doczekały się własnej nazwy - Gang Majdanów. To idealne określenie dla dwóch Buldożków Francuskich i jednego Buldoga Angielskiego, które nie odstępują swojej Pani na krok. Buldogi to pieski towarzyskie i uwielbiające opiekę właściciela. Są również dobrymi przyjaciółmi małych dzieci. To leniuchy, więc jeśli nie masz czasu na dalekie spacery lub mieszkasz w małym mieszkaniu, to dobre zwierzaki dla Ciebie. Niestety Buldogi Francuskie to pieski chorowite i mało odporne na upały. Długość życia psa to 10 do 15 lat. Buldog Angielski żyje krócej, bo jedynie 8 do 10 lat. Cena Buldożka Francuskiego wynosi około 4 tysięcy złotych, natomiast Buldoga Angielskiego 4 do 7 tysięcy. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) Cze 29, 2020 o 1:31 PDT

Poznaj inne psy polskich gwiazd, zaglądając na kolejną stronę:

 

Edyta Herbuś i Stokrotka, czyli Maltańczyk oraz Tuwim, kundelek ze schroniska

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Edyta Herbuś (@edytaherbus) Cze 15, 2020 o 12:18 PDT

 

Edyta Herbuś uwielbia swoje dwa pieski. Kundelka Tuwima tancerka uratowała i zaadoptowała ze schroniska. Drugim pieskiem jest Stokrotka, czyli Maltańczyk. To malutka i przyjacielska suczka. Pieski tej rasy ważą 3 do 4 kilo i mierzą około 20 centymetrów. Maltańczyki uwielbiają swoich właścicieli, są bardzo otwarte i towarzyskie. To także rasa zdrowa jednak skłonna do alergii. Długość życia pieska to 12 do 15 lat. Cena Maltańczyka waha się od 2 do 3,5 tysiąca złotych.   

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Edyta Herbuś (@edytaherbus) Cze 24, 2020 o 11:01 PDT

Poznaj inne psy polskich gwiazd, zaglądając na kolejną stronę:

 

Olga Frycz i Kapsel czyli Kundelek ze schroniska 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Olga Frycz (@tojafrycz) Paź 4, 2020 o 12:30 PDT

 

Olga Frycz często mówi o tym, że swojego pieska Kapsla zaadoptowała ze schroniska. Tym samym zachęca wszystkich, aby przed wyborem czworonożnego przyjaciela zastanowili się najpierw nad adopcją pieska ze schroniska, zanim podejmą ostateczną decyzję o zakupie. Odwiedziny w schronisku to także dobry sposób na pierwszy kontakt ze zwierzęciem. Jeśli macie małe dzieci, to okazja do sprawdzenia jak maluch będzie odnajdywał się w towarzystwie pieska. Jednak jeśli marzy się wam konkretna rasa pupila, koniecznie zadbajcie o to, by wasz pies kupiony był w sprawdzonej, dobrej hodowli zwierząt. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Olga Frycz (@tojafrycz) Maj 27, 2020 o 1:34 PDT