Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wzięli ślub

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wzięli ślub. Od wczorajszego wieczoru, kiedy to gwiazdor wrzucił na swój profil na Instagramie zdjęcie ślubne z Martyną Wojciechowską, polski show-biznes nie mówi o niczym innym.

Teraz informacje o ślubie potwierdziła także Martyna Wojciechowska, wrzucając na Instagram przepiękne ślubne zdjęcia z krótkim, ale jakże wymownym komentarzem:

- Tak. Powiedzieliśmy sobie TAK. M.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world) Paź 17, 2020 o 3:40 PDT

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcia ze ślubu

Fotografie, na których panna młoda Martyna Wojciechowska i pan młody Przemek Kossakowski trzymają się za ręce, obiegły wszystkie show-biznesowe media w tym kraju, a Instagramy świeżo poślubionej pary zalewa fala pozytywnych komentarzy.

Już wczorajsza fotografia ze ślubu była pełna naturalności i prostego szczęścia. Najnowsze zdjęcia, które możemy oglądać na Instagramie Martyny Wojciechowskiej, to dalsza opowieść o prawdziwej miłości bez kokieterii i sztucznych filtrów, związku opartym na partnerstwie i szacunku, relacji ludzi dojrzałych i spełnionych.

Zobacz też: Martyna Wojciechowska zachwycona ciałem Ashley Graham

Ślub Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Jak podają media, ślub pary odbył się w podwarszawskich Markach, a goście weselni bawili się na kameralnym przyjęciu w stajni i stodole. Całe wesele utrzymane było w stylu rustykalnym. Jak podaje Pudelek.pl goście weselni mogli odpoczywać w przyczepie kempingowej, a na sali weselnej rosły drzewa! Ten styl i zamiłowanie do natury widzimy również na zdjęciach ślubnych Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego.

Szczególnie urzeka nas fotografia, na której Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski trzymają się za ręce. Choć jest to tylko detal z sesji, jest w nim siła i prawda.

Photo: Instagram

Cieszymy się szczęściem Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego, życzymy wszystkiego, co najlepsze na nowej drodze życia i jesteśmy pełni nadziei, bo ślub tej pary to dowód na to, że miłość przetrwa wszystko! Dokładnie tak, jak napisała Martyna Wojciechowska na swoim Instagramie - #miłośćwczasachzarazy.

Zobacz też: Martyna Wojciechowska o luce w systemie pomocy społecznej