Pomysł na randkę w plenerze

Pomysły na randkę w plenerze są chyba najczęściej wykorzystywane. Łono natury, zachód słońca i ćwierkanie ptaków – czy można wyobrazić sobie bardziej romantyczną scenerię? Wspólne podziwianie gwiazd wprowadza intymną atmosferę, sprzyjającą rozmowom o planach i przyszłości. My proponujemy spędzić czas w plenerze nieco bardziej aktywnie!

Aktywna randka może być zwykłym spacerem przez las, jednak najlepiej wybrać się na specjalnie wytyczony turystyczny szlak. Wcale nie trzeba jechać w góry, by spróbować lekkiej wspinaczki – wąwozy, występujące w wielu miejscach w Polsce są piękne i jednocześnie dość łatwe do przejścia. Taki spacer to świetna okazja na wspólną aktywność w pięknej, romantycznej okolicy.

Pomysł na randkę zimą

Fajna randka w zimę wypada najlepiej wokół śniegu lub lodu. Świetnym pomysłem jest udanie się na lodowisko – to dobre rozwiązanie zarówno dla par, które dawno nie chodziły za rękę, jak i dla tych, które dopiero zaczynają okazywać sobie cielesną czułość. Kiedy złapiecie się za ręce, sunąc po lodzie, sprawdzicie swoje zaufanie – co stanie się, gdy jedna osoba będzie bliska upadkowi? Czy można jednocześnie jechać na łyżwach i patrzeć sobie w oczy. a może nawet się całować? Przekonajcie się sami!

Ten sposób na randkę sprawdza się najlepiej w zimy pozbawione śniegu – biała pierzynka wzmaga romantyzm, jednak gdy jej nie ma, alternatywą zostaje oczywiście lód. Dobrym zakończeniem spotkania może być gorąca, aromatyczna herbata i kawałek pysznego ciasta!

 

Pomysł na randkę w domu

 

Pomysły na randki w domu sprowadzają się zazwyczaj do kolacji z włoską kuchnią i winem. Perfekcyjnie przygotowane danie, udekorowany świecami stół, płatki róż rozsypane w sypialni – brzmi romantycznie, ale niezbyt odkrywczo. Nietypowa randka ,,w kuchni" może wyglądać inaczej: wystarczy, że wyjdziecie ze swojej strefy komfortu i spróbujecie przyrządzić danie, z którym nie mieliście wcześniej styczności.

Porozsypywana mąka i wpadki przy smażeniu to okazja do poznania się z mniej perfekcyjnej, prawdziwszej strony. Wspólny śmiech i podejmowanie nowych wyzwań działa na korzyść związku, dodając mu pozytywnych emocji i szczypty adrenaliny. Niewykluczone, że finał takiej randki będzie jeszcze lepszy, niż zwykle!

Zobacz także:

Pomysł na pierwszą randkę

Ciekawa randka nie musi wyglądać tak, jak w filmach. Świece, czerwony obrus i wino za bardzo zobowiązują? Wybierzcie miejsce, które pozwoli wam poznać się w bardziej przyjacielskich okolicznościach. Dobrym pomysłem jest wybranie się na rowery – rozmowa podczas aktywności pozwoli wam przełamać pierwsze lody i sprawdzić, czy pasujecie do siebie, czy może wolicie jechać w niezręcznej ciszy.

Dlaczego ten sposób na randkę działa? Podczas ,,wzorcowego" pierwszego spotkania w restauracji ciągle jecie i pijecie, a więc nie musicie bez przerwy podtrzymywać rozmowy. Kiedy jednak nie macie przed sobą żadnego posiłku – jak np. na rowerach, można łatwo zweryfikować, czy ,,nadajecie na tych samych falach"!

 

Pomysł na bardzo romantyczną randkę

Ciekawe pomysły na randkę w romantycznej atmosferze mogą opierać się na wprowadzeniu drugiej połówki w świat, którego dotąd nie znała. Twój chłopak jest zapalonym żeglarzem, a ty boisz się wody? Jeśli wspólnie wybierzecie się na łódkę lub kajak, zobaczysz, że możesz mu zaufać w chwilach, w których odczuwasz strach, a to z kolei może skończyć się gorącymi pocałunkami w romantycznej scenerii. Kochasz taniec, a twój partner nie umie postawić żadnego kroku? Spróbuj nauczyć go tańca, okazując cierpliwość wobec wszystkich jego błędów, przy okazji całując go po udanej próbie!

Taka nietypowa randka wzmocni wasze uczucia i wzajemne zaufanie. Kiedy otworzycie się przed sobą, próbując nowych rzeczy, prawdopodobnie pokochacie się jeszcze bardziej i zwieńczycie udane spotkanie w pikantny sposób.