Na tę wiadomość z niecierpliwością czekali wszyscy polscy fani "Pięćdziesięciu twarzy Greya". Ostatnia część książki o losach Christiana Greya i Anastasii Steele już wkrótce pojawi się na półkach! "Freed", bo taki tytuł będzie nosiło najnowsze dzieło brytyjskiej pisarki, w całości zostanie przedstawione z perspektywy głównego bohatera.

Christian i Anastasia zostaną poddani ostatecznej próbie, która będzie stanowiła dowód na siłę ich związku - czytamy na stronie wydawnictwa.

"50 twarzy Greya" - kiedy premiera ostatniej części? 

Kolejna powieść E.L.James pojawi się w księgarniach 1 czerwca 2021 roku - i to zarówno na rynku zagranicznym, jak i w Polsce. To jednak nie koniec znakomitych wiadomości! Mimo że do premiery został jeszcze miesiąc, książkę można kupić już teraz w przedsprzedaży za znacznie mniejsze pieniądze. Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ.

"50 twarzy Greya" - o czym będzie "Freed"?

Najnowsza książka E.L. James będzie zatytułowana "Freed" (w dosłownym tłumaczeniu z języka angielskiego: "Wyzwolony"). Tak, jak przypadku poprzednich części, "Freed" będzie znaną czytelnikom historią, tym razem zostanie ona opowiedziana z perspektywy przystojnego biznesmena, Christiana Greya

W powieści zawarte zostaną zwłaszcza wydarzenia z trzeciego tomu cyklu – "Nowe oblicze Greya" (ang. "Fifty Shades Freed"). W nowej książce bliżej poznamy motywacje bogatego milionera i partnera pięknej Anastazji. W życiu głównych bohaterów ponownie pojawi się Jack Hyde, żądny zemsty były szef Any.

Przypomnijmy, że pierwsza część kultowej trylogii, która rozeszła się w milionach kopii, była, obejmując lata 2010-2019, najchętniej kupowaną książką za oceanem. Hitem okazała się także ekranizacja bestsellerowego erotyku. W rolę Greya wcielił się Jamie Dornan, zaś Anastasię zagrała Dakota Johnson.

Czy Waszym zdaniem ostatnia część trylogii również okaże się sukcesem?

ZOBACZ TAKŻE: Dom Dakoty Johnson. Jak mieszka Anastasia z filmu "50 twarzy Greya"?

Zobacz także: