Partnerka Bartłomieja Topy przyznała się do bezpłodności

Partnerka aktora Bartłomieja Topy, Gabriela Mierzwiak była gościem ostatniego odcinka podcastu Justyny Nagłowskiej - "Matka też człowiek", w którym był poruszany temat adopcji. Gabriela Mierzwiak jest mamą adopcyjna dwóch córek: 10-letniej Nadii i 15-letniej Idy, które, jak twierdzi, "urodziła sercem".

W rozmowie z Justyną Nagłowską, partnerka Bartka Topy szczerze opowiedziała o swojej bezpłodności: "Miałam nieregularne cykle i gdzieś tam przewijało się stwierdzenie, że może być problem". Kiedy kilkanaście lat temu z mężem zaczęli starać się o dziecko liczyła się z tym, że może się nie udać. Przyznała, że od początku w jej głowie pojawiała się myśl o adopcji.

Gabriela Mierzwiak opowiedziała o adopcji dwóch córek

Pani Gabriela wyznała, że po nieudanych dwóch próbach zajścia w ciążę, również próbie in vitro, zdecydowała się zostać adopcyjną mamą. 

Czułam się gorsza. Był moment, że nie mogłam patrzeć na kobiety w ciąży, na małe dzieci. Chodziłam po sklepach i wybierałam ubranka.

Partnerka Topy kilka lat temu była jedną z bohaterek reportażu TVN "Czarno na białym", w którym wyznała, że w jej przypadku adopcja to nie była ostateczność tylko alternatywa.

Kim jest Gabriela Mierzwiak, partnerka Bartłomieja Topy?

Gabriela Mierzwiak jest adwokatem prawa rodzinnego i pracuje w jednej z Kancelarii Adwokackiej w Warszawie.

Miłość, wolność i rodzina. To moje największe wartości. Ludzie – moja pasja. Lubię rozmawiać. I słuchać. Dlatego zdecydowałam się pomagać ludziom w ich najważniejszych, a zarazem najtrudniejszych sprawach. Być takim adwokatem, do którego sama chciałabym przyjść. - czytamy na stronie kancelarii, gdzie pracuje Mierzwiak.

Gabriela Mierzwiak jest związana z aktorem Bartkiem Topą, który ma 17-letniego syna z poprzedniego małżeństwa z Agatą Rogalską. "Antek mieszka już sam i wpisany jest w moje życie tak samo jak kiedyś. A mój związek poza miłością oznacza też rodzinę. Dla mnie zupełnie nową, fascynującą." - mówił Bartłomiej Topa w wywiadzie dla magazynu "Uroda Życia".

Aktor wyznał, że "na nowo definiuje swoją rolę":

Jesteśmy obok siebie, obserwujemy się, stajemy się dla siebie nawzajem kimś ważnym, a ja na nowo definiuję swoją rolę. Dużo rozmawiamy, dzielimy się codziennością, wrażeniami z przeżywanych chwil. Starsza jeździ konno, młodsza ma mnóstwo energii i pomysłów – ten nowy dla mnie świat tętni realnym życiem. 

To cię może zainteresować: Aktor Bartłomiej Topa po raz pierwszy o śmierci syna