Syn Magdy Gessler planuje adopcję?

Magda Gessler już niedługo zostanie babcią. Jej córka - Lara Gessler spodziewa się pierwszego dziecka.

"Jesteś pełna miłości, która jest najcenniejszym darem życia! Moje serce… serce matki.. jest przepełnione dumą i wzruszeniem.. Przed Tobą najpiękniejsza podróż …a ja jestem obok.

W dzisiejszym chaosie… powstało życie! Obudziło się z miłości! Wszystko kwitnie…Niemal wybucha milionem kolorów i zapachów! Życie ponad wszystkim!" - napisała Magda Gessler w mediach społecznościowych na wiadomość, że zostanie babcią.

Jak widać ciąża Lary Gessler wpłynęła na całą rodzinę. Tadeusz Müller - syn Magdy Gessler w rozmowie z "Faktem" wyznał:

Muszę przyznać, że ciąża Lary trochę mnie zainspirowała, żebym i ja już został tatą. Zobaczymy więc, co przyniesie niedaleka przyszłość.

Jak się okazuje Tadeusz Müller chce zostać ojcem, ale myśli bardziej o adopcji.

Jestem zdrowy i nie ma żadnych przeciwwskazań, żebym miał swoje biologiczne dziecko. Ale na świecie jest tyle niekochanych dzieci, że mam dużą potrzebę podzielenia się z nimi miłością - wyznał syn Gessler.

Tadeusz Müller jest w długoletnim związku z Blanką Zawadą i jak podkreśla na razie nie ma czasu na myślenie o ślubie: "Myślę, że ślub jest czymś naturalnym, jeśli dwoje ludzi się kocha. Tylko trzeba mieć czas i wolną głowę, żeby go zorganizować. Na razie ciągle gdzieś biegniemy".

Kim jest Tadeusz Müller?

Tadeusz Müller jest synem Magdy Gessler i niemieckiego dziennikarza Volkharta Müllera, który pracował dla „Der Spiegiel”. Jako korespondent pracował w Angoli, Mozambiku, Peru, Chile, Argentynie i na Kubie. Portretował członków rodziny królewskiej: Salvadora Dali, Felipe Gonzaleza i mnóstwo zwykłych Hiszpanów. Jego fotografie znajdują się w archiwach EFE. W 1988 roku otrzymał Order Izabeli Katolickiej, wyróżnienie przyznawane przez króla Hiszpanii za nieskazitelną lojalność wobec Hiszpanii i zasługi obywateli hiszpańskich i cudzoziemskich dla narodu. Jego prochy spoczywają pod Madrytem na malutkim malowniczym cmentarzyku.

Zobacz także:

Gdy Tadeusz miał trzy lata, zmarł jego ojciec i wtedy Magda Gessler wróciła z synkiem do Polski. Tadeusz jak widać odziedziczył talent kulinarny po mamie: jest znanym restauratorem i prowadzi program telewizyjny w Food Network "Z gruntu zdrowo" .