Olga Frycz urodziła

Aktorka Olga Frycz urodziła córeczkę. Dowiedzieliśmy się o tym z InstaStories jej przyjaciółki - Joanny Jędrzejczyk, która gratulowała młodym rodzicom "małej dziecinki".

Olga, Grzesiu gratuluje wam małej dziecinki. Wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka. Buziaczki. Dziękuję za zdjęcia. Cudowne maleństwo - powiedziała podczas relacji na InstaStories. 

Jak na razie Olga Frycz nie zamieściła żadnej informacji na swoim Instagramie. Zapewne świeżo upieczona mama dochodzi do siebie po porodzie, ale znając Olgę na pewno pochwali się swoim fanom, że urodziła i zamieści jakieś zdjęcie maleństwa.

Olga Frycz urodziła córeczkę

O tym, że Olga Frycz spodziewa się córeczki dowiedzieliśmy się jakiś czas temu z jej profilu na Instagramie: "Za rok na zdjęciu będzie z nami kolejna dziewczyna".

Olga Frycz w ciąży zamieszczała dużo swoich zdjęć i dzieliła się swoimi emocjami. Aktorka na swoim Instagramie stworzyła nawet specjalne konto #toja_mama, gdzie zamieszczała więcej ciążowych zdjęć, zdjęcia wyprawki dla maluszka, czy testy dziecięcych wózków.

Widać było, że ostatnio aktorka była już zmęczona przed porodem, bo zdobyła się na szczere wyznanie:

Mało ostatnio tutaj wrzucam, bo ... szczerze? Jestem trochę jak połączenie słonia z robokopem a i życie ostatnio jakieś takie "monotonne". Obiecuję, że już niebawem wrócę tutaj do Was z nową energią, z nowymi inspiracjami i rumieńcami na twarzy tylko potrzebuję jeszcze na to dosłownie chwiluni. - napisała Olga Frycz 

Serdecznie gratulujemy Oldze Frycz i jej partnerowi i czekamy na relację Olgi na Instagramie