Olga Frycz jest w ciąży

Olga Frycz jest w ciąży. Aktorka znana między innymi z filmu "Wszystko, co kocham" oraz serialu "Miłość nad rozlewiskiem" pochwaliła się swoim fanom na Instagramie, że jest w ciąży.Olga Frycz zamieściła zdjęcie w ciąży w stylizacji Burberry, w której jak na razie nie widać ciążowego brzuszka, ponieważ Olga Frycz jest w obszernej bluzie i szerokich spodniach. Dodatkowo Olga na potrzeby sesji zdjęciowej zapozowała z rękami w kieszeni, więc ciężko dopatrzeć się ciążowego brzuszka Olgi Frycz. Jednak wpis Olgi Frycz na Instagramie zdecydowanie świadczy o tym, że aktorka informuje wszystkich o swojej pierwszej ciąży.

Olga Frycz napisała, że sesja, w której wzięła udział miała dla niej osobiste znaczenie, ponieważ jest to jej pierwsza sesja ciążowa. Olga Frycz w ciąży czuje się dobrze.

Czuję się super, rosnę jak na drożdżach i cieszę się, że sama mogę Was o tym poinformować - napisała na swoim Instagramie Olga Frycz

Olga Frycz w ciąży: kim jest partner Olgi Frycz?

Kilka lat temu Olga Frycz rozstała się z reżyserem Jackiem Borcuchem, z którym była związana przez dłuższy czas. Teraz aktorka jest w szczęśliwym związku ze sportowcem Grzegorzem Sobieszkiem, założycielem szkoły sportów walki. Jak podkreśla w wywiadach Olga Frycz, z Grzegorzem połączyła ich miłość do książek i zwierząt.

Niedawno Olga Frycz zakończyła budowę wymarzonego domu, który jak widać już niedługo będzie tętnił życiem. Na razie nie wiemy, w którym miesiącu ciąży jest Olga Frycz, oraz jaka jest płeć dziecka Olgi Frycz, ale mamy nadzieję, że Olga Frycz podzieli się z nami takimi informacjami w mediach społecznościowych.

 

 

@vogue.polska Bardzo dziękuję za super zdjęcie a Was zachęcam do kupienia nowego numeru . W środku jeszcze jeden mój portrecik tym razem bez Kluski, ale też całkiem fajny. Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie i wielka radość, że redakcja magazynu zaprosiła mnie do udziału w tej sesji tym bardziej, że miała ona dla mnie bardzo osobiste znaczenie booooo.... nie dość że to moje pierwsze w życiu zdjęcie do Vouge to jeszcze na dodatek jest to moja pierwsza #pregnant #session. Czuję się super, rosnę jak na drożdżach i cieszę się, że sama mogę Was o tym poinformować. Razem z Kluską jesteśmy całe w @burberry . Wystylizowała nas @karlagruszecka , umalowała @magdalenawinska , uczesał @gorgeousduryan a sfotografowała @weronika_lawniczak . Dziękuje @vogue.polska i dziękuje @xgriszkax za pożyczenie Kluski apsel miał gorszy dzień i w głębokim poważaniu miał #vogue !!! #photo #burberry #bullterrier #kluska_bulterier #fashion #highfashion #chcętąkurtkę dresiara #hoodie #voguepolska .

Post udostępniony przez Olga Frycz (@tojafrycz) Kwi 11, 2018 o 1:42 PDT

Życzymy Oldze cudownego czasu, jakim jest oczekiwanie na narodziny pierwszego dziecka.