Brad Pitt znów zakochany?

Jeszcze niedawno kolorowa prasa plotkowała o tym, że po rozstaniu Jennifer Aniston wróci do Brada Pitta. Z kolei Brad doszedł do porozumienia z Angeliną Jolie w sprawie warunków rozwodu i opieki nad dziećmi. Jednak wszystko wskazuje na to, że Brad Pitt ma nową sympatię, którą "jest zafascynowany". Kim jest tajemnicza osoba, która skradła serce Brada Pitta?

Brad Pitt ma nową dziewczynę! To znana aktorka

Neri Oxman to profesor izraelskiego pochodzenia, którą Brad poznał  na uczelni Massachusetts Institute of Technology, na której wykłada Neri. Brad Pitt pracował tam nad projektem artystycznym i jak podają zagraniczne media od tej pory Brad i Neri zaprzyjaźnili się.

Brad i Neri dzielą wspólne pasje: kochają architekturę, design i sztukę - donosi informator portalu pagesix.com.

42-letnia Neri Oxman jest z zawodu architektką, a Bradem Pittem połączyło ją zamiłowanie do architektury. Jak widać Brad spotkał bratnią duszę, z którą może porozmawiać o swojej pasji.

Czy Brad Pitt jest gotowy na nową miłość? Jak na razie aktora czeka rozwód z Angeliną Jolie i na pewno w tym czasie przyda mu się wsparcie życzliwej osoby, a kto wie, czy z czasem przyjaźń nie zamieni się w miłość?