Rodzina Lewandowskich się powiększy?

Anna Lewandowska obecnie przebywa w Weronie, gdzie pojechała jako ambasadorka firmy Calzedonia. Anna Lewandowska ma w planach również sesję do swojej nowej książki. Trenerka do Werony zabrała córeczkę Klarę i jak widać po relacjach Ani na Instagramie pogoda dopisuje i mama z córką korzystają z uroków wiosny w Weronie. 

Anna Lewandowska, która na swoim Instagramie dzieli się z fanami swoim życiem, ostatnio zamieściła na InstaStories nagranie, na którym bawi się z malutkim szczeniaczkiem.

Robert, kupiłam psa: co ty na to? -powiedziała Anna Lewandowska na nagraniu

Czyżby w ten sposób Robert Lewandowski dowiedział się o pojawieniu się nowego członka w rodzinie? Na pewno Klara będzie zadowolona z małego pieska, z którym od małego będzie się wychowywała. Tylko, czy przy tak intensywnym życiu, jakie prowadzą Anna i Robert Lewandowscy, mały piesek się odnajdzie?

Pod nagraniem Ani Lewandowskiej zaczęły pojawiać się komentarze, że lepiej adoptować psy, niż je kupować.

Jestem przeciwna kupowaniu piesków. Schroniska dużo bardziej potrzebują naszej pomocy – rak skomentowała jedna z Użytkowniczek

Oczywiście może się okazać, że to był tylko żart Anny Lewandowskiej, żeby sprawdzić reakcję Roberta. Wszystko okaże się już wkrótce na profilu Ani na Instagramie.