Ola Żebrowska ma radę dla wszystkich karmiących matek

Ola Żebrowska, żona aktora Michała Żebrowskiego i świeżo upieczona mama trzeciego dziecka, Feliksa, nie boi się pokazywać uroków prawdziwego macierzyństwa. Tym razem pokazała na Instagramie bezpretensjonalne zdjęcie w czasie karmienia synka piersią, ze swoją twarzą zakrytą pieluszką. Pod zdjęciem widnieje ironiczny podpis: „Może się Pani zasłonić??” z hashtagiem #normalizebreastfeeding. Obserwatorki Oli są zachwycone i dziękują za ten szczery post.

 

"Żyjemy w świecie gdzie cycki jako reklama opon TAK, matka karmiaca NIE... Dziękuję za ten post jako również matka piersią karmiaca" 

"Czy może się Pani zasłonić" to znany wszystkim mamom tekst - prawdopodobnie każda z karmiących piersią mam kiedyś go usłyszała. Ola Żebrowska zwraca uwagę na ten ważny problem jakim jest normalizowanie tego typu zachowań jak karmienie dziecka piersią w przestrzeni publicznej. 33-letnia mama ma jasne zdanie na ten temat - karmienie dziecka to sprawa naturalna i hipokryzją byłoby temu zaprzeczać. Zgadzają się z nią zachwycone tą postawą obserwatorki, które stawiają ją za wzór "prawdziwego macierzyństwa", bez filtów i "instabrokatu".

 

"To powinno trafic na plakaty promujace karmienie piersia!" 

Zobacz też: Ola Żebrowska pokazała odważne zdjęcie. Fanka: "Uwielbiam Cię, że nie uprawiasz „instabrokatu”

Pojawiły się też sceptyczne opinie na temat publicznego karmienia piersią:

 

Zobacz także:

"Tak wiem....jest to naturalna rzecz.ale niestety nie każdy chce patrzeć na to w miejscu publicznym.Sama jestem mamą 9-cio miesięcznego bobasa i potrafiłam karmić w ustronnym miejscu lub ewentualnie zasłaniałam piersi pieluszką.Gdy jem w restauracji lub zwykłej knajpie to obiad chcę zjeść ze smakiem."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Aleksandra Żebrowska (@olazebrowska) Wrz 23, 2020 o 12:56 PDT