Ola Żebrowska pokazała odważne zdjęcie

Ola Żebrowska po raz kolejny pokazała, że macierzyństwo to nie tylko słodki bobas i zadbana zadowolona mama, która na wszystko ma czas. Odkąd Ola Żebrowska po raz kolejny została mamą, w swoich mediach społecznościowych pokazuje prawdziwe oblicze macierzyństwa. Ostatnie zdjęcie żony Michała Żebrowskiego na Instagramie zachwyciło. Ale nie spodziewajcie się pięknego obrazka oprawionego w filtry. Wręcz przeciwnie. Ola Żebrowska pokazała, jak karmi piersią synka, jednocześnie jedząc pizzę. Właśnie tak wygląda macierzyństwo, kiedy nie masz czasu dla siebie i nawet jeść trzeba w biegu.

Zdjęcie Oli Żebrowskiej z godziny na godzinę zyskuje coraz więcej polubień, a w komentarzach zachwycone Internautki piszę:

Uwielbiam Cię, że nie uprawiasz „instabrokatu” i pokazujesz, jak naprawdę wyglądają pierwsze tygodnie z niemowlakiem!

Fajna alternatywa dla jednorożcowych zdjęć Ann... Zostaję u Ciebie. Mam 2 małych dzieci, rozumiem Cię najlepiej na świecie.

Bez napiny. Pierś mleczna w użyciu. Gluten w dłoni. Tak trzeba żyć.

Przeczytaj także: Aleksandra Żebrowska szczerze o poronieniach: "Jestem w siódmej ciąży". Jej słowa poruszają

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Please text before stopping by. #niewpadajbezzapowiedzi #momlife

Post udostępniony przez Aleksandra Żebrowska (@olazebrowska) Wrz 8, 2020 o 8:43 PDT

Ola Żebrowska pokazuje macierzyństwo bez tabu

Aleksandra Żebrowska po raz kolejny pokazuje, że macierzyństwo powinno być pokazywane bez lukru. Doskonałym przykładem na to jest wpis, kiedy gwiazda pokazała zdjęcie tuż po porodzie, na którym widać wystający brzuszek, typowy dla każdej mamy po porodzie. "Jedno z moich ulubionych pytań: „Kiedy zamierza Pani odzyskać ciało po ciąży?” Nie straciłam ciała, przeciwnie - sporo go ostatnio zyskałam. Doceniajmy siłę kobiet w tym wyjątkowym czasie, wspierajmy się nawzajem w akceptowaniu rozstępów czy nadmiaru wagi - zamiast prześcigania się w sposobach na zrzucenie „brzuszka” kilka tygodni po porodzie. Bo z tego brzuszka, po 9 miesiącach wyszedł człowiek." - napisała na Instagramie żona Michała Żebrowskiego.

Słowa Oli Żebrowskiej doceniły kobiety: "Przykro to mówić, ale wszystkie insta celebrytki, które po dwóch tygodniach pokazują perfekcyjne ciało, wręcz wbijają „normalne” kobiety w poczucie winy. Ja dopiero po 8 miesiącach po porodzie i ćwiczeniach dość oszczędnych mogę powiedzieć, że mi dobrze".

Przeczytaj także: Aleksandra Żebrowska pokazała ciało po porodzie. Za jej słowa dziękuje jej tysiące kobiet