Nadchodzi nowy rok, który zawsze jest jedną wielką niewiadomą. Oczywiście nie możemy przewidzieć tego, co dokładnie się wydarzy, ale są różne sposoby zapisane w gwiazdach, które mogą pomóc nam określić, kiedy lepiej zachować szczególną ostrożność. Ostatnio wskazano 3 najbardziej pechowe dni 2024 roku. Okazuje się, że będzie również najgorszy miesiąc 2024 roku, więc lepiej nic nie planować na ten okres. 

Numerologia na 2024 rok

Każdy rok ma inną cyfrę numerologiczną, która niesie za sobą konkretną charakterystykę. Właśnie ona szczególnie wpływa na nasz los przez wszystkie 12 miesięcy. Niemniej jednak numerologia to nie tylko jedna, konkretna cyfra. To może być również np. feralne zestawienie cyfr. 

Zobacz także: 

Numerologia na 2024 rok wynosi 8. W związku z tym wielu z nas czeka konfrontacja z życiem. To jednak nie wszystko. Biorąc pod uwagę zestawienie cyfr, łatwo możemy się domyślić, jaki miesiąc będzie tym najbardziej pechowym w 2024. Okazuje się, że to... kwiecień. 

Kwiecień to najgorszy miesiąc 2024 roku

Wydawać by się mogło, że kwiecień jest radosnym miesiącem. To właśnie wtedy czujemy pierwsze prawdziwe porywy wiosny i nabieramy chęci do życia oraz energii do działania. W 2024 roku będzie jednak zupełnie inaczej.

Czwarty miesiąc 2024 roku to zestawienie numerologicznej 4. A ta jest niezwykle pechową cyfrą. Symbolizuje bowiem wszystko, co najgorsze. Musimy zatem liczyć się z tym, że kwiecień będzie dla nas miesiącem pełnym nieszczęść i strat. Z pewnością trudno nam będzie wtedy ruszyć do działania i z odwagą brnąć do przodu. Zatrzymamy się w miejscu, a los zacznie rzucać nam kłody pod nogi. O wiele lepiej zatem przeczekać ten okres.

Zobacz także: 

Zobacz także:

Jeśli zatem nie musisz, nie planuj nic na kwiecień 2024 roku. Podejmowanie ważnych decyzji oraz robienie czegoś istotnego w tym miesiącu, jest bowiem niezwykle ryzykowne. Lepiej dmuchać na zimne i się z tym wstrzymać lub wykonać wszystkie ważne obowiązki w pierwszym kwartale roku.