Łazienka to bardzo ważne energetycznie miejsce w twoim domu. Przepływy wodne mają decydujące znaczenie dla sfery finansowej, ale nie tylko. Budują bowiem równowagę między szczęściem a pechem. Gdy czujesz, że zbyt wiele złego dzieje się w twoim życiu, wypróbuj metodę, która zyskuje na popularności. Liść laurowy w łazience zablokuje pecha. Ten sposób działa też na ochronę i finanse. Spróbuj, bo nic nie stracisz, a możesz wiele zyskać.

Liść laurowy w łazience zablokuje pecha – jak to działa?

Coraz więcej osób dzieli się genialnym sposobem na oczyszczenie energii w domu z użyciem liścia laurowego. Ten drobny listek ma wielką moc, która zmienia życie na lepsze. Warto używać go w wielu dobroczynnych rytuałach, ale doskonale sprawdza się też jako domowy amulet ochronny. Wystarczy położyć liść laurowy w łazience, a skutecznie zablokujesz pecha. Jak to działa? 

Liść laurowy w łazience najlepiej położyć w miejscu, do którego nie zaglądamy. Im wyżej, tym lepiej. Dobrze sprawdzi się tu wierzch szafki lub górna ramka lustra łazienkowego. Liść laurowy można umieścić w przezroczystym pudełku lub ułożyć luzem. Pamiętaj jednak, że listek trzeba regularnie wymieniać z każdym nowiem Księżyca, podobnie jak liść laurowy noszony w portfelu.

Dzięki umieszczeniu liścia laurowego w łazience zablokujesz pechowi wstęp do domu. To właśnie z tego pomieszczenia roztacza się znacząca aura na całe mieszkanie. A to jeszcze nie wszystkie zalety trzymania listka laurowego w łazience.

Zobacz też:

Liście laurowe w łazience na ochronę i finanse

Tysiące osób chwali sobie działanie liścia laurowego w łazience. Nawet ci, którzy nie są przesądni, są zaskoczeni działaniem tego magicznego drobiazgu. Poza blokowaniem pecha, liść laurowy w łazience przyczynia się do:

  • zapewniania ochrony w mieszkaniu lub w domu,
  • wspierania aury dostatku,
  • wspiera szczęście w finansach,
  • zabezpiecza domowników przed negatywnymi wpływami,
  • blokuje wstęp do domu złym duchom i wampirom energetycznym,
  • oczyszcza z nagromadzonej złej aury,
  • dodaje energii i sił do działania.

Warto dodać, że listek laurowy w łazience działa również jako źródło aromaterapii, wspierając odprężenie i odpoczynek. Warto wypróbować też kąpiel z dodatkiem liścia laurowego oraz położenie listka na kaloryferze. Ten cudowny drobiazg odmieni twoje życie na lepsze.

Zobacz także:

Sprawdź także: