Specjaliści zajmujący się magią słowa wskazali imiona 7 kobiet, które są prawdziwymi kapłankami domowego ogniska. Jak się okazuje, mimo że wszystkie panie cenią sobie te same wartości, to jednak miłość do bliskich wyrażają w różny sposób. 

Czytaj też:

Imiona 7 kobiet, które są prawdziwymi kapłankami domowego ogniska

Aurelia

Aurelia ceni sobie rodzinę i każda wolną chwilę stara się spędzić z bliskimi. Dla niej święta, urodziny, czy imieniny to doskonała okazja, by zaprosić do siebie nie tylko najbliższą rodzinę, ale także i dalsze kuzynostwo oraz przyjaciół. Jej dom jest zawsze otwarty i każda osoba czuje się u Aurelii jak u siebie.

Ewa

Ewa uwielbia zapraszać do siebie rodzinę. Uważa, że żadna rozmowa przez telefon nie zastąpi rozmowy w cztery oczy. Nawet jeśli nie ma wiele, to nikt nie wyjdzie od niej głody. Jej zdaniem pyszny i pożywny posiłek jest wyrazem miłości.

Irena

Irena jest ciepła i rodzinna, ale też niezła z niej imprezowiczka. Domowe spotkania u Ireny często zamieniają się w potańcówki w kameralnym gronie. Otwartość na ludzi i radość życia sprawia, że nie ma osoby, która nie czułaby się u niej dobrze.

Kornelia

Kornelia jest cicha, spokojna i wyważona. Dla swoich najbliższych zawsze znajdzie czas, wysłucha i doradzi. Uważa, że rozmowa przy herbacie jest panaceum na wiele kłopotów. Rodzina i przyjaciele wiedzą, że zawsze mogą z jej się wyżalić i poprosić o poradę, a Kornelia nikomu nie zdradzi ich tajemnic.

Rozalia

Rozalia dla swoich dzieci i partnera jest gotowa na każde poświęcenie i o rodzinę potrafi walczyć jak lwica. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych i jest w stanie postawić wszystkich na równe nogi, byle tylko pomóc swoim bliskim. Niestety, czasem zapomina o sobie.

Zobacz także:

Stefania

Stefania jest niezwykle rodzinna i swoich bliskich lubi mieć obok siebie. Gdy bliska jej osoba musi wyjechać, jest z tego powodu nieco nieszczęśliwa i bardzo się o nią martwi. Uważa, że dzieci są prawdziwym skarbem i rozpieszcza wszystkie szkraby w okolicy.

Teresa

Teresa ceni sobie relacje rodzinne i regularnie spotyka się z krewnymi, a gdy tylko ma okazję, odwiedza także tych mieszkających daleko. W jej domu jest zawsze czysto i każdy może liczyć na ciepły posiłek. To prawdziwa kapłanka domowego ogniska.

Czytaj też: