Olivia Newton-John odeszła 8 sierpnia 2022 roku. Przez ponad 30 lat walczyła z nawracającym nowotworem. Śmierć gwiazdy potwierdził jej mąż, John Easterling. Teraz pożegnał ja także partner z ekranu, John Travolta.

Nie żyje Olivia Newton-John. Tak pożegnał ją John Travolta

John Travolta, hollywoodzki aktor, który stworzył z Olivią niezapomniany duet w musicalu "Grease" (1978), pożegnanie zamieścił w swoich social mediach.  

Moja najdroższa Olivio, uczyniłaś nasze życie o wiele lepszym. Twój wpływ był niesamowity. Tak bardzo cię kocham. Zobaczymy się na końcu drogi i znów będziemy wszyscy razem. Twój od pierwszej chwili, gdy cię ujrzałem i na zawsze! Twój Danny, twój John! - napisał John Travolta pod archiwalnym zdjęciem Olivii z czasów, gdy grywali razem w filmach.

John Travolta i Olivia Newton-John, czyli Danny i Sandy z "Grease". Jakie mieli relacje?

Dzięki rolom w musicalu "Grease" John Travolta i Olivia Newton-John zyskali światową popularność. Takie przeboje, jak "Summer Nights", czy "You're The One That I Want" wpisały się na zawsze w historię muzyki rozrywkowej. Pięć lat po premierze hitowego musicalu Danny i Sandy z "Grease" spotkali się ponownie na planie. Zagrali w komedii romantycznej "Two of a Kind".

Od tamtego czasu utrzymywali serdeczne relacje. John całym sercem wspierał fundację Olivii, która propagowała profilaktykę i leczenie raka. 

W 2019 roku oboje wzięli udział w specjalnym evencie poświęconym "Grease", który odbył się w West Palm Beach na Florydzie pod hasłem "Meet n' Grease Movie Sing-a-long with Danny and Sandy". John Travolta i Olivia Newton-John na tę wyjątkową okazję założyli kostiumy swoich kultowych bohaterów. Podczas spotkania z fanami wspólnie zaśpiewali najpopularniejsze piosenki z filmu.

W galerii pod artykułem znajdziecie archiwalne zdjęcia Danny'ego i Sandy z "Grease". Dziś wzruszają bardziej niż kiedykolwiek... 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: