John Travolta i Olivia Newton-John powrócili

John Travolta i Olivia Newton-John to chyba najpopularniejsza musicalowa para, która skradła serca fanów po zagraniu w filmowej adaptacji musicalu w 1972 roku.

Po ponad 40. latach (premiera filmu odbyła się w 1978 roku), główni bohaterowie spotkali się na specjalnym evencie poświęconym "Grease", który odbył się w West Palm Beach na Florydzie pod hasłem "Meet n' Grease Movie Sing-a-long with Danny and Sandy".

John Travolta i Olivia Newton-John na tę wyjątkową okazję założyli kostiumy swoich kultowych bohaterów. Podczas spotkania z fanami wspólnie zaśpiewali najpopularniejsze piosenki z filmu.

John Travolta i Olivia Newton-John jak wyglądają po latach?

Musicalowe stylizacje filmowej pary zachwyciły fanów. Olivia grająca rolę Sandy założyła strój grzecznej uczennicy, zaś John, czyli filmowy Danny wystąpił w charakterystycznej dla jego bohatera skórzanej kurtce.

Na Olivię Newton-John czekała również niespodzianka: anonimowy fan podarował aktorce czarną skórzaną kurtkę z filmu, którą nabył na aukcji charytatywnej za ponad 930 tys. dolarów. Pieniądze zostały przeznaczone na rozwój organizacji Olivii Newton-John "Cancer Research and Wellness Centre", która wspiera osoby walczące z rakiem. Przypomnijmy, że aktorka już po raz trzeci walczy z rakiem piersi.

Ta kurtka należy do ciebie i do wszystkich tych, którzy cię kochają. Tych, dla których stworzyłaś ścieżkę dźwiękową ich życia. Nie powinna leżeć w szafie miliardera, żeby mógł się przechwalać nią w klubie golfowym. Z tego powodu pokornie i z szacunkiem zwracam tę kurtkę prawowitemu właścicielowi, którym jesteś ty - napisał w liściku dołączonym do kurtki.

Widać, że dla aktorów takie spotkanie było naprawdę wyjątkowe. Świetnie odnaleźli się w swoich rolach, a w ich oczach było widać te same iskierki, które doskonale pamiętamy u bohaterów z "Grease".

Można powiedzieć, że dla Olivii Newton-John zagranie w "Grease" to była rola życia a niewiele brakowało, żeby aktorka nie zagrała Sandy. Wówczas 30-letnia Newton-John zdaniem niektórych nie nadawała się, żeby grać licealistkę. My nie wyobrażamy sobie "Grease" bez tej aktorki.

Zobaczcie jak wspaniale na evencie prezentowali się Olivia Newton-John i John Travolta.