Aplikacje randkowe: dlaczego warto spróbować?

Aplikacje randkowe to nic innego, jak portale towarzyskie, sprowadzone do wersji mobilnej. Strony, na których osoby samotne mogły poznawać innych singli, największą popularność zdobyły po 2000 roku. Teraz, gdy do Internetu można zalogować się z każdego miejsca i w każdej chwili, przeżywają prawdziwy renesans, ale w bardziej funkcjonalnej i wygodnej formie aplikacji mobilnych.

Czy warto utworzyć profil użytkownika w jednym z popularnych serwisów? Oczywiście, że tak! O ile życie singla ma sporo zalet, to po czasie, samotność może okazać się trudna do zniesienia. Rzecz w tym, że często okazuje się, że doba jest zbyt krótka na wszystkie codzienne sprawy. Jak w natłoku obowiązków znaleźć czas na poznanie nowych osób? Receptą okazują się właśnie aplikacje do randkowania, z Tinderem na czele. Popularny serwis nie jest jednak jedynym, na który warto zwrócić uwagę. W repozytoriach Google Play i App Store znajdują się dziesiątki towarzyskich "apek". Specjalnie dla naszych czytelniczek, odszukaliśmy najlepsze aplikacje podobne do Tindera.

Aplikacje randkowe: Sympatia

Aplikacje randkowe często są mobilną wersją najpopularniejszych portali towarzyskich. Jednym z najstarszych tego typu serwisów w Polsce, jest Sympatia, która już jakiś czas temu doczekała się wersji mobilnej.

Aplikacja jest dostępna za darmo, ale jeżeli użytkownik chce skorzystać z pełnej funkcjonalności, musi zapłacić. W tym przypadku, warto to zrobić. Inaczej nie będziemy mogły wyszukać kandydatów w dokładnie takiej lokalizacji, jaka nas interesuje. Poza tym, to świetna "apka", którą warto zainstalować.

Aplikacje randkowe: ZaadoptujFaceta

Aplikacje randkowe, w których to kobiety tworzą zasady? W tej kategorii, na szczególne wyróżnienie zasługuje ZaadoptujFaceta. Niech was nie zwiedzie zabawna nazwa. To bardzo rozbudowane narzędzie, które da wam wiele możliwości. 

ZaadoptujFaceta pozwala mężczyznom zakomunikować swoje zainteresowanie, ale nic poza tym. To kobieta decyduje o tym, czy facet do niej napisze, czy nie. Panowie, musicie się zatem dobrze postarać. zadbajcie o ciekawe zdjęcie profilowe i interesujący opis. Inaczej, nic z tego. Nieco feministyczny charakter aplikacji potwierdzają zabawne opisy, w których mężczyźni są przedstawiani jako towary na półce w sklepie, które możemy wrzucać do swojego koszyka. 

Aplikacje randkowe: Happn

Aplikacje randkowe dla nieśmiałych? Okazuje się, że niektóre pozycje przełamią pierwsze lody za nas. Taką usługę zapewnia Happn. Funkcjonalność tej propozycji jest jednak nieco inna niż opisywanych wcześniej.

Zobacz także:

Happn nie oferuje bazy użytkowników, którą trzeba przeszukać, by móc znaleźć swoją drugą połówkę. Zamiast tego, aplikacja wykrywa obecność innych użytkowników, znajdujących się blisko nas. Jeżeli nasz profil zainteresuje drugą osobę, odblokowana zostanie opcja czatowania. 

Aplikacje randkowe: eDarling

Aplikacje randkowe zwykle kierowane są do osób młodych, które szukają życiowego partnera, ale które stawiają też na dobrą zabawę. Zdarzają się jednak wyjątki od tej reguły. Jedną z nich jest eDarling.

Ten serwis jest dedykowany osobom, które szukają przede wszystkim poważnego, trwałego i stabilnego związku. Biorąc pod uwagę taką specyfikę, można domniemywać, że eDarling to przede wszystkim miejsce dla osób w wieku średnim i dojrzałym i tak jest w rzeczywistości. Nie znaczy to jednak, że ta aplikacja nie gromadzi osób młodych. Warto mieć jednak na uwadze, że jej użytkownicy zwykle myślą już poważnie o życiu we dwoje. 

Aplikacje randkowe: Badoo

Aplikacje randkowe cieszą się stale rosnącą popularnością, czego najlepszym dowodem jest fenomen Tindera. Nie należy jednak zapominać, że ta aplikacja ma bardzo poważnego konkurenta. mowa oczywiście o Badoo.

Darmowe aplikacje randkowe często działają jak wersja demo, ale nie Badoo. Nawet bez ponoszenia opłat, możemy zdziałać całkiem sporo, a jeżeli zechcemy odblokować dodatkowe opcje, np. poprawić widoczność naszego profilu, nie będzie z tym najmniejszego problemu. Największą zaletą Badoo jest niezwykle rozbudowana baza użytkowników. Ze Sklepu Play, aplikację pobrano ponad 100 milionów razy, a jest przecież jeszcze App Store i wersja webowa. 

Jakie aplikacje warto pobrać na smartfon? Pomoże MoreApps

MoreApps to aplikacja, która pozwala sprawdzić i zainstalować najbardziej popularne i najczęściej pobierane aplikacje w Polsce. W dowolnym momencie w aplikacji można również zobaczyć, co chętnie pobierają na smartfony użytkownicy z innych krajów, na przykład Wielkiej Brytanii, Szwecji czy Grecji. Dzięki temu pozwala również pobrać aplikacje i gry, które nie są dostępne na rodzimym rynku, ale są popularne w Europie. Aplikacje podzielone są na wygodne kategorie, na przykład Biznes, Komunikacja, Edukacja, Rozrywka czy Gry, dzięki czemu łatwo można znaleźć to, co najbardziej interesujące.

MoreApps pozwala również znaleźć i zainstalować na nowych urządzeniach Huawei te aplikacje, których nie ma w sklepie z aplikacjami Huawei AppGallery. Dzięki MoreApps użytkownicy nowych smartfonów Huawei mogą w kilka minut pobrać niedostępne na tych urządzeniach aplikacje takie jak YouTube, Google Maps czy Netflix. Aplikację MoreApps można pobrać ze sklepu Huawei AppGallery na smartfony Huawei nowej generacji.