Monika Dawidziuk z serialu "Skazana" zachorowała

Monika Dawidziuk dała się poznać szerszej publiczności dzięki roli w serialu "Skazana". Grała tam jedną z więźniarek Amfisę Borkow. Rodzina aktorki właśnie poinformowała, że Monika jest ciężko chora. Jej siostra zorganizowała zrzutkę. Na co choruje gwiazda?

Siostra Moniki Dawidziuk w opisie zrzutki prosi o finansową pomoc. Potrzebne jest 22 tys. złotych.

- Kochani, Monia (Monika Dawidziuk) jest niezwykłą kobietą, niezastąpioną siostrą i przyjaciółką, utalentowaną aktorką, elfem. Pomaga wciąż innym, również mnie, iść odważnie przez życie. Ostatnio mogliście ją spotkać na Jarmarku Dominikańskim w Gdańsku, a wcześniej oglądać w serialu TVN "Skazana" oraz na deskach teatralnych i spektaklach dla dzieci - napisała siostra aktorki.

TO CIĘ MOŻE ZAINTERESOWAĆ:

Na co choruje Monika Dawidziuk? 

Pani Ewa, która zorganizowała zrzutkę poinformowała, że u jej siostry zdiagnozowano zapalenie opon mózgowych.

- Zdiagnozowane kilka dni temu zapalenie opon mózgowych i jej obecny pobyt na oddziale neurologicznym w gdańskim szpitalu, absolutnie uniemożliwia na ten czas kontynuację planów zawodowych, a stabilizacja stanu zdrowia i powrót do rzeczywistości sprzed choroby obarczone będą zabiegami i kosztami .

Proszę o pomoc finansową, energetyczną i każdą, której możecie udzielić. Wielka potrzeba dla tej z nas, która tyle daje innym, rzadko prosząc o cokolwiek dla siebie.

Jeśli chcecie wesprzeć Monikę Dawidziuk, wejdźcie na ZRZUTKĘ.

Stacja TVN, która wyprodukowała serial "Skazana" również prosi o wsparcie finansowe na leczenie Moniki.