Poznali się w czasach szkolnych, na ślubnym kobiercu stanęli dopiero po studiach. Paweł Małaszyński i Joanna Chitruszko są razem prawie 30 lat, mają dwoje dzieci i wciąż wyglądają na szaleńczo w sobie zakochanych.

Paweł Małaszyński i Joanna Chitruszko - jak się poznali?

Paweł Małaszyński i Joanna Chitruszko uchodzą za jedno z najbardziej zgodnych małżeństw w polskim show-biznesie. Znają się od szkoły podstawowej, a zakochali się w sobie, gdy byli w liceum. Nie od razu jednak zostali parą...  W wywiadzie dla magazynu "Pani", aktor wyznał, że przed laty obiecał sobie, że to właśnie Joanna zostanie jego żoną mimo, że ona długo nie zwra­ca­ła na nie­go uwa­gi. Zdo­by­wa­łem ją przez do­brych kil­ka lat. Jo­asia mia­ła oka­zję się prze­ko­nać, że ta mo­ja mi­łość to nie jest ja­kieś tam przelotne uczu­cie - opowiadał. Po kilku latach związku Pa­weł Małaszyński wyjechał na studia do Wro­cła­wia, niedługo później Jo­anna prze­nio­sła się do Ka­li­sza, by tańczyć w tamtejszym teatrze. 

Paweł Małaszyński i Joanna Chitruszko pobrali się 17 sierpnia 2002 roku, niecałe dwa lata później, 7 kwietnia 2004 na świat przyszedł ich syn Jeremiasz, a 4 marca 2014 para doczekała się córki Lei. 

Joanna Chitruszko - uznana tancerka i choreografka rzadko udziela się w mediach, mąż zapewnia natomiast, że ona jest jego opoką i nie wyobraża sobie innego życia niż to u jej boku:

Moja Lwica. Kobieta. Napędza mnie do działania tu i teraz. Mobilizuje mnie, kiedy dopada mnie słabość i zwątpienie. To ona ma tę siłę, by mnie podnieść, i to dzięki niej potrafię odbić się od najgłębszego dna - pisał niedawno o żonie aktor.

Paweł Małaszyński i Joanna Chitruszko świętują 20. rocznicę ślubu. Jak wyglądali tego dnia?

Para niedawno świętowała 20. rocznicę ślubu. Z tej okazji na instagramowym profilu Pawła Małaszyńskiego pojawił się post, w którym podziękował żonie wspólne życie. Dodał czarno-białe  sprzed dwóch dekad oraz ich aktualne zdjęcie. 

Najdroższa moja dziewczyno. Prawie 30 lat razem. Dziś nasze porcelanowe gody (20. rocznica ślubu - red.). Wiem, że chcielibyśmy, by czas zwolnił, byśmy nie czuli jego biegu, ale bez względu na wszystko chcę, żebyś wiedziała, że to dobre życie, jedno z lepszych, jakie mieliśmy i wiem, że cały czas będziemy starać się je dobrze wykorzystać, ponieważ wierzę, że są takie losy ludzkie, które, kiedy raz się splotą, pozostają nierozłączne - napisał Paweł Małaszyński.

We wpisie znalazł się jeszcze romantyczny cytat. 

W komentarzach pojawiło się mnóstwo życzeń i ciepłych słów. Wiele osób zachwycało się także tym, że aktor i jego żona wciąż wyglądają młodo i są w sobie zakochani. "Wciąż tacy piękni", "Pan zawsze tak pięknie pisze o Żonie", "Państwa małżeństwo jest dla mnie inspiracją", "Wciąż piękni i młodzi... Bądźcie szczęśliwi" - czytamy pod wpisem.

Zobacz także:

Więcej wspólnych zdjęć Pawła Małaszyńskiego i Joanny Chitruszko znajdziecie w galerii pod artykułem.

#LoveStories na kobieta.pl: