Agnieszka Włodarczyk - kim jest?

Agnieszka Włodarczyk jest polską aktorką i piosenkarką, działaczką społeczną i osobowością medialną. Zobaczyć można ją zarówno na deskach warszawskich teatrów, jak i w licznych filmach, serialach i programach telewizyjnych. Na Instagramie można znaleźć ją pod nazwą @agnieszkawłodarczykofficial. Jej konto, na którym pokazuje swoje codzienne życia i opowiada o osiągnięciach śledzi ponad 280 tysięcy osób. Prywatnie jest partnerką triathlonisty, Roberta Karasia. Niedawno świętowała też pierwsze urodziny swojego synka Milana.

Ile lat ma Agnieszka Włodarczyk? Wiek

Agnieszka Włodarczyk urodziła się w 13 grudnia 1980 roku, co oznacza, że obecnie ma 42 lata. Aktorka w dzieciństwie często się przeprowadzała, mieszkała między innymi w Ciechanowie, Poznaniu i Darłowie. Ojciec Agnieszki miał pracę, która wymagała od niego częstych wyjazdów - był marynarzem. Jej rodzice rozwiedli się, kiedy miała zaledwie dwa latka. Jej mama szybko ponownie wyszła za mąż, a owocem jej związku z ojczymem Agnieszki, jest przyrodni brat - młodszy o 10 lat Robert. Wspólnie z nową rodziną przeprowadziła się pod Warszawę w wieku 6 lat. W dzieciństwie jej pasją był taniec towarzyski, który intensywnie trenowała. Ponadto w 1995 wzięła udział w konkursie Miss Polski Nastolatek. Oprócz tego uczęszczała też do szkoły muzycznej, jednak po pewnym czasie zrezygnowała z zajęć. Z mamą i ojczymem mieszkała do 18. roku życia, po tym czasie postanowiła samodzielnie zadbać o swój rozwój. 

Czym się zajmuje Agnieszka Włodarczyk? Kariera

Agnieszka Włodarczyk rozpoczęła swoją karierę w wieku zaledwie 14 lat, kiedy to zadebiutowała w musicalu “Metro”. Co ciekawe, nastolatka skłamała wówczas, że jest rok starsza, aby móc dostać tę rolę. Kolejnym dużym osiągnięciem w jej karierze była główna rola w filmie “Sara” w reżyserii Macieja Ślesickiego. Tym, co na przełomie milenium przyniosło jej największy rozgłos była rola w “13 posterunku”, gdzie zagrała Agnieszkę Cezary, młodszą siostrę głównego bohatera. W kolejnych latach coraz częściej pojawiała się w różnych programach i serialach telewizyjnych. Widzowie kojarzą ją przede wszystkim z "Plebani", gdzie grała Wiki oraz z “Zostać miss” i “Zostać miss 2”. Pojawiała się też w takich produkcjach jak:

 • “Na dobre i na złe”;
 • “Świat według Kiepskich”;
 • “Rodzinka”;
 • “Kryminalni”;
 • “Czego boją się faceci, czyli seks w mniejszym mieście”
 • “Dziki”;
 • “Talki z resztą”;
 • “Dziki 2: Pojedynek”;
 • “Ja wam pokażę!”.

Wystąpiła również w  wielu filmach, między innymi:

 • “Poranek kojota” (2001);
 • “E=mc²” (2002);
 • “Rób swoje, ryzyko jest twoje” (2002);
 • “Nigdy w życiu!” (2004).

Agnieszka pojawiała się również w programach rozrywkowych. Mogliśmy podziwiać ja między innymi w pierwszej edycji “Tańca z gwiazdami”, gdzie wystąpiła w parze z Michałem Skawińskim oraz w “Gwiazdy tańczą na lodzie”. W 2007 pojawiła się też w “Jak oni śpiewają?”, gdzie udało jej się zająć pierwsze miejsce. Po tym epizodzie podpisała kontrakt z wytwórnią muzyczną My Music, a płyta, którą wówczas nagrała, pokryła się platyną. W tym samym roku wydała też swój pierwszy autorski album studyjny “Nie dla oka…”, który spotkał się z mieszanymi recenzjami, plasując się na 21. miejscu polskiej listy sprzedaży i osiągając status złotej płyty.

Jej pozycję w świecie show-biznesu umocniła rola Anny Bilewskiej, w którą od 2008 roku wcielała się na planie “M jak Miłość”. Rok później, w 2008 roku, dołączyła też do obsady serialu “Pierwsza miłość”. Od tamtej pory gwiazda pojawiała się w kolejnych programach muzycznych, jak “Twoja twarz brzmi znajomo” (2014) oraz w rozrywkowych, na przykład “TVN Azja Express” (2016). Od 2019 roku regularnie pojawia się “Jakiej to melodii”, gdzie jako wokalistka wykonuje covery znanych utworów.

Agnieszka Włodarczyk - partner

Agnieszka Włodarczyk na samym początku swojej kariery była związana ze znanym prezenterem telewizyjnym, Rafałem Kosińskim. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu, a para rozstała się po 4 latach. Kolejnym chłopakiem gwiazdy był Jakub Sićko, z którym zakończyli relację po 9 wspólnych latach. W latach 2012-2016 spotykała się z aktorem, Mikołajem Krawczykiem, jednak również ten związek zakończył się rozstaniem. Od 2020 roku związana jest z triathlonistą Robertem Karasiem. Agnieszka przyznaje, że początek ich znajomości, który przypadł na okres pandemii, był trudnym czasem, który rozjaśniła jej kiełkująca miłość. W jednym z postów tak mówi o swoim ukochanym:

- Rok temu w Sylwestra miałam ciche życzenie, żeby nigdy więcej nie spędzać go bez osoby, którą kocham. (...) Kiedy pogodziłam się z tym, jak wygląda moje życie, ono postanowiło odmienić się o 180 stopni. Tak... w pandemii, w tym całym piekle, nagle zaświeciło słońce, które świeci dla mnie od tamtego momentu cały czas. Nie wiem, co bym zrobiła bez Niego i dokąd zmierzałoby moje życie, ale dzięki Bogu już nie muszę się nad tym zastanawiać. To był rok ogromnych zmian, prawdziwa rewolucja pod każdym względem. Jestem za niego wdzięczna. Życzę Wam zdrowia oraz ogromu miłości i wytrwałości w poszukiwaniu szczęścia. Warto czekać.

Para poznała się w kwietniu, a już w listopadzie wybrali się we wspólną podróż na wyspę Gili w Indonezji, aby móc nacieszyć się swoim towarzystwem. Niedługo później podzielili się ze światem radosną wiadomością - wkrótce na świecie miał pojawić się ich syn.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś - dzieci

Agnieszka Włodarczyk urodziła synka 7 lipca 2021 roku. Maleństwo otrzymało na imię Milan. Świeżo upieczeni rodzice nie kryją swojego szczęścia i dumy z potomka. Oboje chętnie dzielą się na swoich kanałach w mediach społecznościowych kadrami pokazującymi codzienne, rodzinne życie. Aktorka może liczyć na pomoc i wsparcie swojego partnera, dla którego relacja z dzieckiem ma ogromne znaczenie. Swoje zaangażowanie w życie rodzinne sportowiec podkreślał w programie “Jazda z Wujaszkiem”:

- Będę najlepszym ojcem, jakim będę potrafił być. Dziecko będzie na pierwszym miejscu. Nie będzie tak, że będę je zaniedbywał kosztem treningu. Ja mam bardzo dużo wolnego czasu. Treningi realizuję w domu. Jedynie wychodzę na basen. Będę znikał na półtorej godziny i tylko wtedy nie będę mógł pomóc Agnieszce. Mamy taką pracę, że będziemy mieli dużo czasu dla dziecka.

Aktorka chętnie chwalili się swoim ukochanym w mediach społecznościowych. Po kolejnych wygranych przez niego zawodach napisała czułego posta:

- Jest taki człowiek, dla którego nie istnieje słowo strach, ktoś, kto nie boi się podejmowania wyzwań nieosiągalnych dla przeciętnego człowieka. Kto idzie przez życie odważnie i z podniesioną głową… Jestem dumna, że to ojciec mojego dziecka.

Swoją pierwszą zimę maleństwo spędziło w Hiszpanii, gdzie rodzina chciała schronić przed nieprzyjazną pogodą. Fani mogli oglądać relacje z podróży na Instagramie, gdzie zarówno Agnieszka, jak i Rafał, chętnie zamieszczali zdjęcia.

Partner Agnieszki Włodarczyk walczy o mistrzostwo świata w ultra triathlonie 

AKTUALIZACJA 19.08.2022:

Robert Karaś w niedzielę (14 sierpnia 2022) w szwajcarskim Buchs rozpoczął zawody IUTA World Championship Swiss Ultra Triathlon. Razem z innymi uczestnikami ma do pokonania dystans 10-krotnego Iron Mana: 38 km na basenie, 1800 km na rowerze i 422 km trasy biegowej. Limit czasowy na pokonanie tego dystansu to niespełna 14,5 dnia. 

Na chwilę obecną partner Agnieszki Włodarczyk Ma już za sobą dwa (z trzech) etapy morderczej rywalizacji. Gdy wybiegł na trasę biegową miał gigantyczną przewagę. Jeśli tak dalej pójdzie ma szansę zdobyć tytuł mistrza świata w ultra triathlonie. 

Cała Polska kibicuje Robertowi Karasiowi, a najmocniej jego partnerka i synek. Agnieszka Włodarczyk w mediach społecznościowych wyznała:

Widząc, jak on wygląda, chciałabym go zatrzymać, zdjąć z tej trasy, przytulić i zabrać do domu.

- "Czy się denerwuję? No jasne, jak cholera! Ciężko patrzeć na cierpienie ukochanego, ale tłumaczę sobie, że przecież on sam tego chciał. To jest jego życie i pasja. Ma do tego ogromny talent, więc jedyne co mogę teraz zrobić to wspierać go z całych sił i nie przeszkadzać w realizacji celu" – dodała Włodarczyk.