Modne fryzury na lato 2020: A-line bob, asymetryczny bob

Krótkie włosy w sezonie letnim wciąż będą na topie, zwłaszcza różne wersje popularnego boba.Jest to fryzura, która ma wiele odsłon, dzięki czemu każda z nas może dopasować ją do swojego kształtu twarzy i stylu.

Krótki bob to fryzura, która jest hitem tego lata. Jednak bob może mieć różną długość. Dobrze wygląda zarówno z prostymi, jak i kręconymi włosami, a także z grzywką - jest to fryzura bardzo uniwersalna. W zależności od opcji, którą wybierzemy, za pomocą tego cięcia możemy wymodelować różne kształty twarzy. A-line bob to fryzura, w której najkrótsze kosmyki znajdują się przy karku, a najdłuższe - okalają twarz. Nazwa A-line pochodzi od kształtu cięcia: z tyłu linia włosów przypomina literę A. Czy ma szansę zdetronizować klasycznego french boba?

Komu pasuje A-line bob?

A-line bob wyeksponuje smukłą szyję, a nawet optycznie ją wydłuży. Takie cięcie to dobre rozwiązanie dla kobiet, których twarz jest okrągła - okalające kosmyki ją wyszczuplą. Asymetryczny bob zwiększy też objętość cienkich włosów - dzięki dodatkowemu stopniowaniu kosmyków. A-line bob to także bardzo wygodna fryzura - w razie potrzeby kosmyki z przodu można łatwo podpiąć przy pomocy spinek.

Krótka fryzura, jaką jest bob, ma też wiele zalet. W lato pomoże nam przetrwać upały. Jest też dużo prostsza w pielęgnacji. Umycie włosów trwa jedną chwilę!  Zajrzyjcie do naszej galerii i przekonajcie się, jak pięknie wygląda bob, a także jego najmodniejsza wersja - A-line bob!

Krótki bob- fryzura idealna na lato