Kampania Gucci: wszystkie odcienie piękna

Kochamy tę sesję Gucci Beauty, która pokazuje wszystkie odcienie piękna! To z resztą nie pierwszy raz gdy dyrektor kreatywny marki Gucci, Alessandro Michele, forsuje swoją filozofię piękna, która polegać ma na różnorodności i odmienności. Perfekcja to dla tego charyzmatycznego projektanta nuda - i zgadzamy się z nim w zupełności! Dowodem siły przekonywania artysty jest fakt, że marka z podupadającego i dość staroświeckiego domu mody, w błyskawicznym tempie stała się pod panowaniem Michele imperium mody. Kluczem do sukcesu Alessandro Michele jest to, że projektant nie śledzi trendów i nie idzie wytyczoną ścieżką, ale sam kreuje trendy, które trafiają w serca pokolenia wyczulonego na fałsz, które nie chce dać sobie wmówić, że piękno ma imię tylko posągowej topmodelki rodem z lat 90.

Zdjęcia do najnowszej kampanii Gucci Beauty zrobił fotograf David PD Hyde.

"Podczas pracy nad kampanią starałem się przekroczyć granicę piękna, łącząc różne rodzaje pięknych twarzy w całość, jedność. [...]Chciałem pokazać, że piękno jest wszędzie i istnieje w każdej osobie".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gucci Beauty (@guccibeauty) Cze 17, 2020 o 8:51 PDT

Kampania Gucci: kim jest modelka z zespołem Downa?

Alessandro Michele do nowej kampanii swojej marki kosmetycznej Gucci Beauty zaangażował piękną 18-letnią Ellie, modelkę z zespołem Downa, by ta stała się twarzą maskary L’Obscur. 

"Zaprojektowałem tusz do rzęs L’Obscur dla autentycznej osoby, która na swój sposób używa makijażu, aby opowiedzieć swoją historię wolności. Nazwaliśmy to L'Obscur, ponieważ to słowo równoważy urok i tajemnicę", tak swoją decyzję uzasadnił dyrektor kreatywny Gucci.

Nastoletnia modelka ma już w swoim portfolio profesjonalne sesje zdjęciowe. Na swoim instagramie opublikowała kilka słów o sobie. Z tego, co na razie wiadomo o Ellie, jest ona pasjonatką sztuki, tańca, dramatu i życia: "Podążam za swoimi nadziejami, marzeniami i sławą". Trzymamy kciuki, by wszystkie te marzenia się spełniły, choć sesja u Alessandro Michele jest już wielkim sukcesem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ellie (@elliejg16_zebedeemodel) Kwi 4, 2019 o 8:33 PDT