Eva Herzigova dla Gerry Weber

To już druga odsłona współpracy marki Gerry Weber z supermodelką Evą Herzigovą. Modelka była już twarzą kampanii jesień zima 2017, a teraz promuje kampanię wiosenno-letnią 2018, a także tworzy limitowaną kolekcję kapsułową.

Kampania kolekcji wiosna lato 2018 została sfotografowana na tle bieli i błękitu Santorini na greckich Cykladach. Pod dyrekcją kreatywną Donalda Schneidera – właściciela Donald Schneider Studio, została ona sfotografowana przez mistrzynię fotografii portretowej - Pamelę Hanson.

Grecka kolekcja Gerry Weber

Wyjątkowa lokalizacja z zapierającymi dech widokami, na tle błękitu Morza Śródziemnego, stała się perfekcyjnym środowiskiem dla supermodelki, która dodała powiewu świeżości i świetlistości w kolekcji na wiosnę i lato 2018.

„Pink Passion” to nazwa dominującego koloru w nowej kolekcji Gerry Weber. Błyszczące odcienie różu przenoszą nas w wiosenną podróż i zaostrzają apetyt na ciepłe, słoneczne dni. Kluczowe looki w kolekcji to sukienki, spodnie, kurtki skórzane, które wyróżniają się kwiatowymi wzorami.