Modny beż - trendy moda jesień 2019

Od kilku sezonów w kolekcjach największych projektantów i domów mody dominowały wzory z lat 70., sportowa sylwetka i sporo ekscentrycznych niekiedy zdobień. Czas jednak na wielki powrót klasyki – ta jesień 2019 należy do palety beży. Od ecru, poprzez khaki, aż do cappuccino – odcieni beżu, który jest w trendzie mamy co najmniej kilkanaście.

Beżowe płaszcze - trendy moda jesień 2019

Neutralna garderoba na jesień to świetna baza dla mocniejszych trendów, ale noszona solo jest rajem dla minimalistek lubiących niewymuszoną elegancję. Beżowa kolekcja Chloe czy Celine, największych i najbardziej cenionych marek made in France lub klasyki Burberry – wszyscy oni postawili na cieliste beże. Beżowe trencze powróciły triumfalnie na ulice (nie dziwi mnie to zupełnie, bo to przepiękne okrycia wierzchnie), świetnie wpisują się w tę jesień również beżowe botki (zamszowe buty są hitem, ale tylko na tzw. złotą polską jesień) czy kurtki i sukienki na jesień.

Beżowe dodatki - trendy moda jesień 2019

Warto spróbować i połączyć ze sobą różne odcienie w jednej stylizacji – kremowe spodnie zestawić np. z koszulą khaki i dodać beżową torebkę z wężowej skóry. Beżowe botki z kolei idą w parze z jeansami (w tym sezonie raczej z luźniejszą nogawką i krojem typu marchewka) oraz miękkim swetrem (postawcie na wersję z kaszmiru lub z prawdziwej wełny, przetrwa niejeden sezon).