Wystawa zdjęć "Pokaż swoją więź!"

Polska marka odzieżowa Colorshake zaprojektowała linię ubrań damsko-męskich zatytułowaną „Pokaż swoją więź!”. Z tej okazji w alternatywnym domu handlowym MYSIA 3 odbyła się oficjalna premiera kolekcji połączona z wernisażem fotografii wykonanych przez Anetę Zamielską. 

W tej niesamowitej sesji wzięli udział ambasadorzy kampanii: Lara Gessler z tatą - Piotrem Gesslerem, Agata Biernat z przyjaciółką - Martą Szymańską, Monika Mrozowska z córką - Karoliną Szaciłło, Maria Winiarska z córkami - Hanną Zborowską-Neves oraz Zofią Zborowską, Joanna Górska z partnerem - Robertem Szulcem i Zosia Ślotała z mamą - Iwoną Ślotałą. Motywem przewodnim fotografii jest relacja i bliskość. Zapraszamy do naszej galerii, gdzie obejrzycie te niesamowite zdjęcia.

Dochód ze sprzedaży ubrań z kolekcji Colorshake zostanie przekazany fundacji Rak’n’Roll wspierającej kobiety chore na nowotwór. 

Sprzedaż będzie odbywać się na stronie www.colorshakestore.com. Autorem grafik nadrukowanych na odzież z tej linii jest polski ilustrator, Kuba Banach.