Modne marynarki na jesień 2019: co wybrać?

Istnieje co najmniej kilka mocno wyróżniających się tej jesieni stylizacji na wybiegach. Jednak bez wątpienia najprostszą i najbardziej efektowną jest opcja zestawienia obszernej marynarki ze spódnicą midi i delikatną bluzką. Fendi, Celine, Burberry – wszystkie te domy mody wiedzą jak elegancko ubrać kobietę od stóp do głów i proponują takie rozwiązanie.

Mix & match kolorów i wzorów np. różowy z czerwienią, czy wszystkie odcienie kolorów ziemi z super modnym beżem włącznie to baza wyjściowa dla każdego zestawienia z marynarką. Marynarka na co dzień do pracy, na wywiadówkę w szkole czy imprezę ze znajomymi w sobotę wieczorem – wystarczy zmienić parę butów i torebkę.

Jakie marynarki są najmodniejsze tej jesieni? Z pewnością marynarki w kratę i te wyglądające niczym z męskiej szafy. Świetnie sprawdzą się też dłuższe marynarki z paskiem w talii i marynarki w kolorze brązu i beżu. Weź ulubiony t-shirt, narzuć na niego marynarkę a całość skompletuj ze spódnicą plisowaną, czy w modne jesienią kwiaty. Polecamy, to szalenie kobiecy wybór!