Eklektyczne wnętrze

Signature Restaurant to warszawska restauracja, która na koncie ma niejedną nagrodę za jakość potraw i wyjątkową kuchnię, którą serwuje. Jako jedna z nielicznych polskich restauracji jest rekomendowana przez Przewodnik Michelin 2017. Dziś - oprócz pysznej i wysublimowanej kuchni - zachwyca również swoim oryginalnym wnętrzem. Miejsce otwarte niespełna 5 lat temu właśnie przeszło całkowitą metamorfozę, którego dokonała architekt wnętrz Mariola Tomczak.

Oryginalne zdjęcia Miltona Green’a obok lamp Serga Mueller i Toma Dixona, francuskie ręcznie malowane tapety i designerskie meble Gubi to elementy, które pojawiły się w nowej odsłonie restauracji. Całość tworzy eklektyczny miks w stylu mid-century modern.

Wnętrze w stylu mid-century modern

Mid-century modern to nowy wnętrzarski trend, który silnie czerpie z tradycji ubiegłego wieku. We wnętrzach królują oryginalne meble i dodatki z lat 60 i 70-tych, a całość dopełniają welurowe tkaniny, mocne kolory i dużo zieleni. Wnętrza w stylu mid-century modern idealnie komponują się z elementami stylu boho, pasują też do skandynawskiego designu. Jak Wam się podoba? My jesteśmy zakochane!