Marynarka w stylu Kasi Sokołowskiej. Ten mocny kolor "robi robotę" - to HIT sezonu!

Kasia Sokołowska, znana jurorka programu "Top Model" i choreografka pokazów mody, promienieje w ciąży. 48-letnia gwiazda spodziewa się dziecka i trudno nie zauważyć, że te oczekiwania napawają ją wyjątkową radością i energią, co widać też po sposobie ubierania się i doborze energetycznych kolorów.

Kasia Sokołowska jest niekwestionowaną ikoną stylu - nigdy nie bała się odważniejszych eksperymentów modowych, czym zdecydowanie wyróżnia się w raczej zachowawczo ubierającym się polskim show biznesie. Nas zachwyciła jej ostatnia stylizacja w supermodnym damskim garniturze w najgorętszym kolorze sezonu - zieleni.

Ten kolor jest tak dominujący i przykuwający uwagę, że nie potrzebuje wielu dodatków. Kasia Sokołowska uzupełniła trawiasty total look jedynie dużymi okularami przeciwsłonecznymi i lordsami.

Modny w tym sezonie damski garnitur idealnie pasuje i na wiosenny spacer, spotkanie z przyjaciółka w kawiarnianym ogródku, jak i na bardziej oficjalną okazję. Wygodnym rozwiązaniem jest też połączenie marynarki z rozszerzanymi jeansami lub spodniami materiałowymi. 

Damski garnitur Kasia Sokołowskiej: marynarka w kolorze

Kasia Sokołowska zdecydowała się na modny w tym sezonie damski garnitur w kolorze soczystej zieleni, ale jeśli nie czujesz się dobrze w tym wiosennym odcieniu, poszukaj koloru, który odzwierciedla ciebie lub twój nastrój. W sklepowej przymierzalni poeksperymentuj, bo może się okazać, że twoją ulubioną czerń czy szarości możesz zastąpić seksowną czerwienią, różem, a może nawet wzorem zebry i odkryć nową siebie!

Pamiętaj, że kolory mają wielką siłę oddziaływania na nasz nastój i podejmowane decyzje - dlaczego więc nie postawić na odważne barwy i printy w tym sezonie?