Kasia Sokołowska jest w ciąży!

W niedzielny poranek na instagramowym profilu Kasi Sokołowskiej, znanej jurorki programu "Top Model" i choreografki pokazów mody, pojawił się piękny post. Gwiazda pozuje do zdjęć, trzymając się za zaokrąglony brzuch, a pod nim możemy przeczytać osobisty wpis:

Cuda się zdarzają! Alleluja! - pisze Kasia, która komentarz opatrzyła ikonką małego anioła. Wspaniałych Świąt dla Was! Dla nas nie mogły być lepsze - dodała.

Pod postem Kasi pojawiły się już pierwsze komentarze z gratulacjami, w tym od Karoliny Pisarek czy Mariusza Brzozowskiego. Kilka słów od siebie dodał też Mateusz Hładki:

5 lat temu w "Kulisach Sławy" powiedziałaś "najlepsze jeszcze przede mną" i proszę. W istocie tak się dzieje.

Ze zdjęcia można wywnioskować, że wykonano je jakiś czas temu, gdy Kasia przebywała na jednej ze słonecznych plaż. Jako redakcja przyłączamy się do gratulacji!

Kasia Sokołowska i Artur Kozieja - historia miłości

Kasia Sokołowska swojego ukochanego, Artura Kozieję poznała podczas randki w ciemno sześć lat temu. On - mężczyzna spoza świata show-biznesu, ona - znana i ceniona postać świata mody.

Artur bardzo się postarał, żeby mnie poznać i namówił do tego pośrednika, tak zwaną swatkę. Dopiero będąc w taksówce, poznałam imię osoby, z którą się umówiłam - mówiła swego czasu Kasia w rozmowie z Plejadą.

Kim jest Artur? To przede wszystkim człowiek biznesu wywodzący się z rodziny hotelarskiej. Kilka lat temu magazyn "Forbes" określił go mianem "nietuzinkowej postaci" branży. Artur tuż po studiach zajmował się bankowością i mieszkał w Londynie. Biznesmen i gwiazda telewizji od kilku lat działają razem także na polu zawodowym - prowadzą razem hotel w Karkonoszach.

Zobacz także: