Kasia Sokołowska ogłosiła, że jest w ciąży w kwietniu, w Wielkanoc. "Cuda się zdarzają. Alleluja! Wspaniałych Świąt dla Was! Dla nas nie mogły być lepsze" - napisała na swoim profilu na Instagramie reżyserka mody. 49-latka spodziewa się pierwszego dziecka. Przez lata media powtarzały domysły, jakoby jurorka słynnego programu Top Model po prostu nie chciała mieć dzieci. Prawda była jednak zupełnie inna, a Kasia Sokołowska ma za sobą poronienie i długą walkę o dziecko metodą in vitro.

Niedawno opowiedziała z czym musi się mierzyć, jako dojrzała kobieta, która niedługo zostanie mamą.

"Padają takie słowa: "No jak to, to dziecko będzie miało starą matkę?". Ja bym powiedziała, że raczej dojrzałą. Ta druga strona ocenia mnie jako niedojrzałą, nieświadomą tego, co się zdarzyło, że nie zaopiekowałam się pewnymi sytuacjami. Taka ocena ma wiele konsekwencji, szalenie negatywnych. Teraz pytanie, dlaczego niektórzy stawiają się w takim prawie, że mogą nas oceniać w taki, a nie inny sposób?" - mówiła Kasia Sokołowska w Mieście Kobiet.

Kasia Sokołowska w ciąży świętuje swój pierwszy Dzień Matki

Dzień Matki postanowiła dziś świętować także ciężarna Kasia Sokołowska. Reżyserka pokazów mody zamieściła na swoim profilu na Instagramie pierwsze zdjęcie ze znacznie widocznym ciążowym brzuszkiem. Kasia podzieliła się zdjęciem z wakacji, na którym pozuje w przepięknej bluzce z różowym napisem mom (z ang. mama - red.). Jak widać, jurorka Top Model cieszy się i celebruje każdy moment błogosławionego stanu, w którym aktualnie się znajduje.

Wspaniały czas! Dla wszystkich Naszych, Waszych i Przyszłych Mam, przesyłam Morze Miłości - napisała na Instagramie Kasia Sokołowska

Kasia Sokołowska o ciąży

Jakiś czas temu Kasia Sokołowska gościła w niedzielnym programie Dzień Dobry TVN, gdzie zapowiadała nowy sezon programu Top Model. Przy okazji prowadzący zapytali, jak reżyserka czuje się w tym wyjątkowym stanie.

Byłam całe życie aktywna i jestem dalej aktywna. Mam to szczęście, że się znakomicie czuję i po prostu pracuję tak, jak pracowałam, oczywiście więcej uwagi trochę skupiam na sobie, bo do tej pory szarżowałam w życiu: zawodowo i tak fizycznie bardzo dużo pracowałam. Teraz jednak fokus jest troszeczkę inny. Przed nami kolejna edycja »Top Model«, wyjątkowa dla mnie również z tego powodu - wyznała reżyserka pokazów mody

ZOBACZ TAKŻE: