Małgorzata Socha dla Apart: magiczna kampania święta 2019

Na zielonym, obsypanym kwiatami trawniku stał wspaniały zamek z lustrzanymi szybami i złotymi wieżami. Nagle rozległ się dźwięk dzwonków, drzwi i okna otworzyły się i widać było, jak w środku spacerują maleńkie zgrabne ludziki: panowie w kapeluszach z piórami, panie z długimi trenami u sukien. W środkowej sali, która zdawała się cała stać w płomieniach—tak wiele świeczek paliło się w srebrnych żyrandolach—tańczono w takt muzyki dzwonków., fragment "Dziadka do orzechów" E.T.A. Hoffmana.

Dokładnie taki klimat świątecznej magii przychodzi na myśl, kiedy ogląda się bożonarodzeniową kampanię Apart i, tym samym, nową biżuteryjną kolekcję polskiej marki. W rolach głównych przepiękna Małgorzata Socha, nowa ambasadorka i obiecujące modelki z popularnego programu "Top Model".

Apart zabiera nas w podróż pełną kolorytu, beztroskiej, niemal dziecięcej radości i zabawy dobrze znanymi motywami oraz nawiązaniami do musicalowego klimatu.Wspaniałe kostiumy (nasz faworyt to paryski nonszalancko przekrzywiony berecik z cekinami i czerwona marynarka), papierowa makieta zimowego pałacu, fantastyczne postaci żołnierzyków rodem z klasycznego baletu i kadry bardzo w stylu glamour. Takie kampanie ogląda się po prostu z przyjemnością i gęsią skórką, bo w końcu święta za pasem.

Trendy biżuteria na święta: co kupić na prezent?

W sezonie zimowo-świątecznym na przód wysuwa się kilka mocnych trendów, które mają swoje odzwierciedlenie w nowej kolekcji Apart. 

Cyrkonie w biżuterii

Mają w tym sezonie nowoczesny twist, a jednak wciąż są ultra subtelne. Inspirowane paryskim glamour, zadomowiły się w srebrze i złocie, w pierścionkach, broszkach i delikatnych łańcuszkach. Nie ma znaczenia czy wasz styl jest klasyczny, czy może bardziej nonszalancki, cyrkonie są idealne na prezent.

Zestawienia kilku łańcuszków

Kolejną biżuteryjną tendencją jest zestawienia kilku subtelnych naszyjników różnej długości. Do białej koszuli i cygaretek, swetra z dekoltem, marynarki i koktajlowej sukienki. Delikatne modele ze srebra i złota, ozdobione kamieniami i błyszczącymi gwiazdkami znajdziemy w propozycjach Apart na święta. Zestawiajcie je odważnie, miksujcie srebro ze złotem!

Wyjątkowe pierścionki dla niej na święta

W biżuterii coraz większą rolę zaczynają odgrywać wyraziste pierścionki (i to nie tylko te zaręczynowe, chociaż one też często bywają pięknym prezentem pod choinką). Finezyjne kształty, duże elementy, podwójne a nawet potrójne geometryczne sploty – pierścionek potrafi być genialnym dodatkiem nawet najprostszej świątecznej stylizacji.

Tyle inspiracji na święta!