Wiemy, już kto poprowadzi polską wersję randkowego show "Magia nagości". Władze stacje Zoom TV postanowiły obsadzić na tym stanowisku doświadczoną aktorkę, Beatę Olgę Kowalską. Telewidzowie znają ją przede wszystkim z roli Doroty Wezołówy, czyli Pani Doktorowej z kultowego serialu "Ranczo". W ostatnich latach artystkę można było także oglądać m.in. w serialu "Ojciec Mateusz" w roli lekarki policyjnej oraz w ósmej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w Polsacie.

Beata Olga Kowalska prowadzącą "Magia nagości. Polska"

Nowo wybrana gospodyni programu, który będzie odpowiednikiem brytyjskiego "Naked Attraction", przyznaje, że bardzo podoba się jej idea przyświecająca kontrowersyjnemu formatowi, w którym uczestnicy wybierają kandydata lub kandydatkę na randkę jedynie na podstawie ich nagich ciał.

Wiem, że "Magia nagości" to odważny program, ale ja kocham takie wyzwania. Podczas, gdy współczesne media kreują kanony piękna i bombardują nas sztucznymi obrazkami ludzkiego ciała, najnowszy show stacji Zoom TV pokazuje, jak piękni w swojej różnorodności są ludzie. "Magia nagości" to program, który nikogo nie wyklucza, co mnie, jako osobie otwartej i tolerancyjnej, bardzo odpowiada - mówi Beata Olga Kowalska.

Aktorka zaznacza, że twórcy "Magii nagości" stawiają na inkluzywność - do programu mogą się zgłaszać wszyscy, bez względu na typ urody czy orientację seksualną. Jedynym wymogiem jest pełnoletniość. 

Swoim występem w polskiej edycji "Magii nagości" chcę udowodnić kobietom w Polsce, że nawet po pięćdziesiątce można zacząć robić coś nowego, a nawet szalonego. Kocham ludzi i tęsknię za sceną, dlatego jestem przekonana, że wprowadzę do programu taką atmosferę, w której wszyscy uczestnicy poczują się swobodnie i komfortowo. Trwają właśnie ostatnie castingi przed premierą pierwszego sezonu, dlatego zapraszam wszystkich chętnych do udziału w programie. Zachęcam do zgłaszania się, niezależnie od warunków fizycznych, wieku czy orientacji seksualnej - dodaje Kowalska.

"Magia nagości. Polska" w Zoom TV

Z nieoficjalnych informacji wynika, że "Magia nagości" będzie największą i najdroższą produkcją w niespełna pięcioletniej historii Zoom TV. Nie jest jednak tajemnicą, że dotychczas emitowane zagraniczne wersje show były hitem stacji. Średnia oglądalność oscylowała wokół 103 tysięcy widzów, co jak na młodą i niszową stację, a także późną porę emisji (po godz. 23:00) jest bardzo dobrym wynikiem.

"Magia nagości" - kiedy premiera polskiej wersji?

Jak udało nam się ustalić, polska premiera tego wzbudzającego wiele emocji show odbędzie się już za niespełna miesiąc. Pierwszy odcinek "Magii nagości" ma zostać wyemitowany w piątek, 14 maja o godz. 23:00. 

ZOBACZ TEŻ: Nowy randkowy program w TVN 7. Uczestnicy będą mieli od 20 do... 50 lat!