Prywatne zdjęcia Rodziny Królewskiej

Rodzina Królewska szykuje się do pogrzebu księcia Filipa, który odbędzie się w sobotę 17 kwietnia. Tymczasem w ostatnich dniach na Instagramie Royalsów pojawiły się prywatne zdjęcia królowej Elżbiety II i księcia Filipa z wnukami i prawnukami. Na jednym z nich widzimy parę królewską w otoczeniu siedmiorga ich prawnuków. Fotografię wykonała księżna Kate w zamku Balmoral w 2018 roku. Zdjęcie jest niezwykle ciepłe rodzinne, a na twarzach pradziadków widać dumę i szczęście. 

Szczególnie wzruszające jest również ujęcie księcia Filipa z małym George'm, wykonane przez księżną Cambridge. Nic dziwnego, że fotografia ma 1,9 mln polubień. Zdjęcie wykonano w 2015 roku, kiedy najstarszy syn Kate i Williama miał dwa latka.

Mój dziadek był nadzwyczajnym człowiekiem i należał do niezwykłego pokolenia. Catherine i ja nadal będziemy robić to, czego on by chciał, będziemy wspierać Królową w nadchodzących latach. Bardzo będzie mi brakowało mojego dziadka, ale wiem, że chciałby, żebyśmy kontynuowali jego robotę - podpisał zdjęcie książę William.

Wszystkie zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.

Prawnuki królowej Elżbiety II i księcia Filipa: a gdzie Archie?

Szczególne zainteresowanie wśród Internautów wzbudziło zdjęcie z prawnukami królewskiej pary. Chociaż łatwo rozpoznać na nim księżniczkę Charlotte i księcia George'a, to pojawia się pytanie, kim są pozostałe dzieci.

Patrząc od lewej widzimy: dzieci księcia Williama i księżnej Kate: książę George, książę Louis oraz księżniczka Charlotte; córki Petera Philipsa i Autumn Philips: Savannah Philips oraz Isla Philips, a także córki Zary Tindall i Mike'a Tindalla: Lena Tindall oraz Mia Grace Tindall. Wnikliwi Obserwatorzy dopatrzyli się, że na żadnym z prywatnych zdjęć opublikowanych przez Rodzinę Królewską nie ma synka Meghan Markle i Harry'ego.