Magda Mołek w wiosennej stylizacji -  ta kamizelka będzie hitem tego sezonu!

Magda Mołek jest ikoną stylu - wszystko, w czym się pokaże w jednej chwili znika ze sklepowych półek. To samo wróżmy stylizacji, w której pokazała się niedawno na Instagramie. Dziennikarka wybrała wyjątkowo świeżą i wpisującą się w wiosenną aurę garderobę. A do tego trafiła w dziesiątkę w kwestii trendów. Wystarczył jeden element, by zachwycić obserwatorów i nas - stylistki i modowe redaktorki. Chodzi o minimalistyczną, białą kamizelkę "pożyczoną" z męskiej szafy, która już jest hitem sezonu!

ZOBACZ TEŻ:

Swobodnie ułożone włosy, make-up no make-up, gałązka wiosennych kwiatów i nonszalancko założona na gołe ciało kamizelka - tyle wystarczyło, by internauci zaczęli rozpływać się nad stylem Magdy Mołek. Jak się okazało, na model, który nosi gwiazda nie musisz wydawać fortuny - znajdziesz go w hiszpańskiej sieciówce Zara za ok. 119 zł. My, podobne modele znalazłyście w sieciówkach takich jak Reserved, Mango, Berska i Mohito. Warto zainwestować w kamizelkę, bo nie tylko będzie jednym z najgorętszych trendów, ale okazuje się, że jest niezwykle praktyczna, a możliwości jej zestawienia jest naprawdę dużo.

Jak nosić kamizelkę?

Najgorętszym szerszym trendem, z którego wyrosła moda na bezrękawnik jest granny chic, czyli tzw. "babcinny styl", wypromowany głównie przez Alessandro Michele, dyrektora kreatywnego marki Gucci. Kamizelkę rodem z szafy babci noś "na cebulkę". Elegancka wersja kamizelki, taka jak ta, którą prezentuje Magda Mołek, świetnie wygląda założona na gołe ciało w stylu francuskich it girls. Jest nonszalancko, seksownie, ale nadal bardzo szykownie - zupełnie w stylu modnej dziennikarki.