Stanik zamiast bluzki? Trend na bieliznę w roli głównej

W tym sezonie w zmysłowo wyglądającym zza stylizacji lub "bezwstydnie" pełniącym rolę bluzki staniku, można było przyłapać wiele influencerek. Jedne noszą je do eleganckich stylizacji nadając im buduarowego, zmysłowego klimatu, inne miękkie staniki zakładają do totalnie casualowych stylizacji: marynarek, dresów i męskich koszul z kołnierzem.

W zależności od dobranych pozostałych elementów stylizacji osiągają efekt jak w "drodze na siłownie" lub look w stylu niewymuszonej swobody.  Wszystko zależy od dodatków i modelu stanika, który wybierzesz.

Stanik zamiast bluzki? Jak to nosić?

Boisz się, że nosząc stanik zamiast bluzki możesz wyglądać np. zbyt wulgarnie czy prowokacyjnie? To nie jest prosty trend i wymaga żonglerskich umiejętności, ale efekt wart jest wysiłku. Sukienka smokingowa i lekko wystająca koronka twojego stanika, to tip Francuzek, na to, by skupić spojrzenia wszystkich.

Sekretem tego typu stylizacji, w której podkreślony zostaje biustonosz, jest uniknięcie epatowania nagością. Taki negliż powinien być dopasowany do okazji - nie polecamy tego wyboru na np. spotkania służbowe czy podniosłe okoliczności. Naszym typem są bandażowe staniki np. na jedno ramię, biustonosze z modnymi welurowymi wstawkami lub braletki, które będą wyglądać jak crop topy. 

Najmodniejszym zestawieniem ze stanikiem w roli głównej jest to, w którym koronkowy rąbek biustonosza czy ramiączko, subtelnie wygląda zza oversizowej męskiej koszuli lub marynarki z podniesionymi ramionami. Ten hiperkobiecy element równoważy mocne elementy z "garderoby twojego faceta" i doda im takiej mocy rażenia, o jakiej siebie nigdy nie podejrzewałaś. Jest w Tobie - wystarczy, że odważysz się ją obudzić!