Lady Gaga w ciąży?

Od kiedy Lady Gaga i Bradley Cooper zagrali w filmie "Narodziny gwiazdy", media huczą od plotek. Ostatnie dni przyniosły jednak prawdziwą eksplozję rewolucyjnych wieści: najpierw świat obiegła informacja o rozstaniu Bradley Cooper'a z Iriną Shayk, następnie w sieci pojawiły się informacje jakoby Lady Gaga spodziewała się dziecka. Kto jest ojcem dziecka? To wciąż pozostaje tajemnicą. Niektóre media donoszą jednak, że ojcem jest... Bradley Cooper. 

Gaga i Bradley prowadzili liczne rozmowy na temat rodziny i dzieci, a teraz w końcu to się dzieje. Fakt, że Irina też jest w ciąży bardzo wszystko komplikuje. Cooper i Gaga czekają tylko na odpowiedni moment, by ujawnić się publicznie jako para, a ciąża piosenkarki z pewnością to przyspieszy - donosi amerykański magazyn "Woman's Day".

Według magazynu "Woman's Day", Gaga ma urodzić swoje pierwsze dziecko pod koniec roku. Co ciekawe, Bradley wielokrotnie podkreślał, że marzy o dużej rodzinie. Czyżby właśnie podjął decyzję, by spełnić to marzenie u boku Gagi? I czy Lady Gaga faktycznie jest w ciąży? Historia tej pary wydaje się pokazywać, że nie jest to całkiem nierealny scenariusz... jednak póki co żadne z zainteresowanych nie skomentowało doniesień o ciąży Gagi

Lady Gaga i Bradley Cooper

O rzekomym romansie Gagi i Coopera było głośno od momentu premiery "The Star is Born" i musimy przyznać, że wcale się nie dziwimy. "Narodziny gwiazdy" to prawdziwy wyciskacz łez, w którym nie brak czułych spojrzeń i romantycznych scen z udziałem Gagi i Coopera, którzy grają tam parę zakochanych. Atmosferę dodatkowo podgrzał ich wspólny występ na gali rozdania Oscarów. Zdjęcia zapatrzonych w siebie muzyków śpiewających miłosną balladę "Shallow" obiegły cały świat. Komentowano, że Gaga i Cooper wykonali utwór z takim uczuciem i zaangażowaniem, że ciężko uwierzyć, żeby była to jedynie gra aktorska. W świetle ostatnich doniesień o rozstaniu Bradley Cooper'a z Iriną Shayk, romans Gagi i Coopera wydaje się być coraz bardziej realny... Za kilka tygodni Lady Gaga i Bradley Cooper mają wspólnie wystąpić na brytyjskim festiwalu muzycznym Glastonbury. Są zatem szanse, że tajemnica ich związku i rzekomej ciąży Gagi zostanie niedługo rozwiązana.