Zapraszamy na specjalistyczne usługi nowoczesnej medycyny estetycznej, anti-aging, kosmetologii, chirurgii plastycznej oraz spa. Klinika La Perla wyznacza trendy w polskiej kosmetyce, medycynie estetycznej, kosmetyce hi-tech oraz spa. Jest gwarancją tego, co najnowocześniejsze i najbardziej ekskluzywne. Z pasją i zaangażowaniem szuka nowych rozwiązań na całym świecie, które adaptuje na rynek polski. Wszystko po to, aby każdy klient mógł bezpiecznie i z pełnym zaufaniem korzystać ze światowej klasy usług. Dwutygodnik „Gala” jest uznanym magazynem o gwiazdach i osobowościach, które rekomendują czytelnikom najlepsze i sprawdzone zabiegi kosmetyczne. 
Partnerami programusą renomowane firmy oferujące najwyższą jakość zabiegów i produktów dostępnych w sieci klinik i spa La Perla.

 


Karta stworzona z myślą o czytelnikach „Gali” oferuje:

1. zniżkę w wysokości 12 proc. na wszystkie zabiegi w okresie trwania programu;

2.bezpłatne konsultacje medyczne oraz kosmetologiczne;

3. korzystanie z dodatkowych specjalnych promocji, dostępnych tylko dla posiadaczy karty Klinika La Perla & Gala oraz partnerów akcji;

4. otrzymywanie w pierwszej kolejności informacji o nowościach w Klinice La Perla oraz u partnerów akcji.

Zasady i regulamin programu na www.la-perla.pl i gala.pl

Partnerzy Programu Karta La Perla Gala:

Ekopielęgnacja

Naturalny peeling z kiwi na bazie brązowego cukru trzcinowego, oliwki europejskiej, olejów z orzechów makadamia i palmy buriti. Wygładza, poprawia mikrocyrkulację, dotlenia skórę i modeluje sylwetkę. Ma certyfikat Ecocert. 
www.ava-laboratorium.pl

Szybkie rezultaty

Preparat CelluCare® z kwasem hialuronowym, kofeiną oraz solami cynku i magnezu efektywnie redukuje tkankę tłuszczową, cellulit i zmniejsza objętość poszczególnych partii ciała. Efekt widoczny już po pierwszym zabiegu. 
www.beautymed.pl

Oczyszczanie

Przed wakacjami warto pomyśleć o detoksie. Suplement Double Detox działa na dwóch poziomach: komórkowym i jelitowym. Pomoże usunąć toksyny i zbędne produkty przemiany materii, wspomagając odchudzanie. Noble Health, www.porcjapiekna.pl

Najnowsza technologia

Cryo Lab by Iconmed to najnowsze urządzenie w ofercie ITP Esthtique. Połączenie kilku technologii, m.in. kriolipolizy i fal radiowych, skutecznie redukuje miejscową otyłość i cellulit.www.itpesthetique.pl

 

 

PIĘKNE CIAŁO

Za urodę gwiazd często odpowiada sztab najlepszych ekspertów. MAŁGORZATA SOCHA zdradziła „Gali”, kto dba o jej wyglądi jakie są jej ulubione zabiegi.

Tego jeszcze nie było! Udało się nam namówić gwiazdy do odkrycia ich sposobów na idealny wygląd.„Gala” wraz z Kliniką La Perla będzie towarzyszyła gwiazdom w czasie zabiegów. W tym numerze do Kliniki La Perla zabrała nas Małgorzata Socha. „Kamera i aparat fotograficzny wyłapią wszelkie niedoskonałości sylwetki, dlatego staram się wyglądać perfekcyjnie – zdradziła aktorka. – Uwielbiam Klinikę La Perla za profesjonalizm i wykorzystanie najnowszych technologii. Z chęcią wypróbowałam nowy zabieg Cryo Lab by Iconmed. Już jeden zabieg wspaniale ujędrnił moją skórę i poprawił napięcie”. Polega on na nieinwazyjnym chłodzeniu tkanki tłuszczowej, co powoduje redukcję komórek tłuszczowych. Ponadto drenuje i wygładza skórę. Po trzech zabiegach możesz stracić nawet 5 cm w obwodzie.

By zintensyfikować efekty zabiegu, zaleca się mezoterapię CelluCare Laboratorium Revitacare, która usprawnia metabolizm komórkowy, spalanie tłuszczu i krążenie. Naturalny peeling cukrowy Eco Body firmy Ava wzmocni i uelastyczni skórę, przygotowując ją do kolejnych zabiegów. Double Detox, najnowszy suplement od Noble Health, działa dwufazowo, oczyszcza organizm z toksyn i złogów, wspomagając odchudzanie.