Katarzyna Nosowska we współpracy z synem

Katarzyna Nosowska jest jedną z najbardziej lubianych polskich wokalistek. Jej utworów słuchają wszystkie pokolenia, a na koncertach tłumy 50-latków mieszają się z 20-latkami. Ostatnio piosenkarka jeszcze bardziej zwróciła na siebie uwagę młodych, zapraszając do współpracy nad nową piosenką swojego syna, Mikołaja Krajewskiego. 23-latek na co dzień zajmuje się modelingiem, jednak teraz zaskoczył nas swoim, skrywanym do tej pory, talentem wokalnym. Utwór, na którym pojawia się syn wokalistki to „Mówiła mi matka”, będący zlepkiem tekstów matek do dzieci. Okazuje się jednak, że duetu matki z synem będziemy mogli posłuchać nie tylko na płycie. Katarzyna Nosowska zaprosiła Mikołaja Krajewskiego do towarzyszenia jej podczas trasy koncertowej! Wokalistka otwarcie przyznaje, że liczyła się z możliwą odmową, jednak udało jej się uzyskać zgodę syna.

Katarzyna Nosowska jest dumna z syna

Katarzyna Nosowska bardzo cieszy się ze współpracy, którą nawiązała z synem.

- To jest bardzo przyjemne. Bezpiecznie się czujemy w otoczeniu rodziny i bliskich. Jestem wzruszona i dumna z niego. Poza tym on mi bardzo pomaga w tej piosence, bo tak naprawdę jego obecność jest sprowokowana tekstem piosenki, do której zaprosiłam go na swojej płycie.

Utwór „Mówiła mi mama” znajduje się na płycie „Basta”. Krążek jest siódmą solową płytą Katarzyny Nosowskiej, wydaną w październiku zeszłego roku. Album zdobył nagrodę Fryderyka 2019 w kategorii „Album roku alternatywa”.

Syn Katarzyny Nosowskiej jest zaręczony

Syn Katarzyny Nosowskiej, Mikołaj Krajewski, zaręczył się na początku tego roku. Jego wybranką jest Marianna Olbrych, córka znanej dziennikarki, Grażyny Olbrych. Para nie planuje jednak ślubu jeszcze przez parę lat. Gdy zostali zapytani o datę wydarzenia, odpowiedzieli, że najprędzej nastąpi to po skończeniu przez nich studiów. Przed nami zatem jeszcze parę lat oczekiwania. Cieszymy się jednak, mogąc obecnie obserwować współpracę między Mikołajem Krajewskim, a matką. Już nie możemy się doczekać, aż zobaczymy ich razem na koncercie Katarzyny Nosowskiej, a Wy?