Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstają się

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel podjęli decyzję o rozsatniu. Na Instagramie aktorki i prezenterki "Pytania na śniadanie" pojawiło się oświadczenie w tej sprawie.

- Podjęliśmy decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy - czytamy na profilu Katarzyny Cichopek.

Gwiazda dodaje, że to jedyne oświadczenie w temacie jej rozstania i prosi wszystkich o uszanowanie prywatności.

- Mamy cudowne dzieci i ze względu na nie prosimy o uszanowanie naszej i ich prywatności. Jest to jedyne nasze oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentować – czytamy w oświadczeniu.

Dokładnie takie samo oświadczenie pojawiło się równocześnie na profilu męża Kasi Cichopek, Marcina Hakiela.

To Cię zainteresuje:

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel kończą związek po 17 latach

Historia miłości Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela była niczym scenariusz z filmu. Ich miłość rodziła się na oczach tysięcy widzów, kiedy to uwielbiana Kinga z serialu "M jak Miłość" wzięła udział w programie "Taniec z gwiazdami" w 2005 roku. 

- Miałem takie wyobrażenie, że będzie to jakaś turbo gwiazda. Nie wiedziałem, kim Kasia jest. Przyszedłem na salę i zobaczyłem dziewczynkę z warkoczami. W sumie nie wiedziałem, czy to jest ta gwiazda, czy nie – mówił Marcin Hakiel w programie "Demakijaż" Krzysztofa Ibisza.

Każdy kolejny trening zbliżał ich do siebie, a ambitna Katarzyna Cichopek błyszczała na parkiecie. Ich wspólne występy zachwycały widzów i jurorów, a finałowy taniec do utworu "Dirty Dancing" zadecydował o wygraniu programu i zdobyciu Kryształowej Kuli.

Cichopek i Hakiel byli wówczas jedną z najgorętszych i uwielbianych par w showbiznesie. Otworzyli wspólnie szkołę tańca "Hakiel - Akademia Tańca" w Warszawie i zaczęli wydawać na płytach CD lekcje tańca. Pobrali się 20 września 2008 r. w sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach w Zakopanem.

Mają dwójkę dzieci: syn Adam urodził się w 2009 roku, a córka Helena w 2013 roku. Jeszcze do niedawna Katarzyna Cichopek zamieszczała w mediach społecznościowych wspólne zdjęcia z rodzinnych wakacji i dnia codziennego. Nic nie wskazywało na problemy w związku.

Czy Wy też jesteście zaskoczeni informacją, że Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstają się?

Przeczytaj również: